Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+6
krstokljun
patrik
crv
vlado
sestoperac
Dean
10 posters

    Izrada kabine za slikanje - 'škatula'

    Dean
    Dean


    Broj postova : 1847
    Age : 49
    Location : Pula
    Registration date : 19.08.2008

    Izrada kabine za slikanje - 'škatula' - Page 2 Empty Re: Izrada kabine za slikanje - 'škatula'

    Postaj by Dean pet 20 kol - 14:10

    po meni su ti isto ove slike odlične, ipak je bolja ova daljina, kod mene je teško fino isfokusirati, pokušati ču i ja sa malo dužom, druga stvar je što ove rešetke sa krova daju sjenu na pticu :-( ja sam to pokušao rješiti sa plahtom umjesto rešetke, ali onda mora biti skroz na jakom suncu, a ako nije onda fali svjetla (znam znam da ima reflektora :-) ma još par pokušaja i bit će ko Alcedo :-). taman da nam se ptice obuku dok se mi istreniramo Very Happy jjjeb...a ako ja stavim žuti stirodur za pozadinu niš se neće vidjeti :-)
    mislim da je za žute ptice plava pozadina najbolja, ili možda neka maslinasto zelena...ma to je najmanji problem, lako se odiza stavi kolaž papir u boji koju želimo...
    Carduel
    Carduel


    Broj postova : 1278
    Age : 50
    Location : Ljubuški
    Registration date : 29.07.2009

    Izrada kabine za slikanje - 'škatula' - Page 2 Empty Re: Izrada kabine za slikanje - 'škatula'

    Postaj by Carduel pet 20 kol - 16:21

    Pozdrav Renato,

    lijepo je vidjeti ove slike! Svaka čast!

    Probaj, kad budeš imao vremena, ubaciti pravokutne štapiće umjesto ukruglih pa ćeš vidjeti koliko će ti bolje slike ispadati jer ptica na tim štapićima ljepše izgleda.

    Pozzz

      Sada je: pet 29 oľu - 8:21.