Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+2
krstokljun
xyz
6 posters

    Vitamini u boji, zna li tko više o njima?

    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Vitamini u boji, zna li tko više o njima? Empty Vitamini u boji, zna li tko više o njima?

    Postaj by xyz uto 6 tra - 15:00

    To su vitamini kojima je često posuta hrana za kanarince, a ja sam je uzeo kilo čistih vitamina za dodavanje tićima u prehranu..

    zna li tko malo više detalja o tim vitaminima, prodavač kaže da zamjenjuju zelenilo, a na netu nisam uspio baš puno naći o tome, evo slika;

    Vitamini u boji, zna li tko više o njima? Th_SP_A0016
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    Vitamini u boji, zna li tko više o njima? Empty Re: Vitamini u boji, zna li tko više o njima?

    Postaj by krstokljun uto 6 tra - 16:42

    drazenxp je napisao/la:To su vitamini kojima je često posuta hrana za kanarince, a ja sam je uzeo kilo čistih vitamina za dodavanje tićima u prehranu..

    zna li tko malo više detalja o tim vitaminima, prodavač kaže da zamjenjuju zelenilo, a na netu nisam uspio baš puno naći o tome, evo slika;

    Vitamini u boji, zna li tko više o njima? Th_SP_A0016
    Prosle godine jedan kratak period sam koristio hranu PADOVAN, kroz nju je bilo, ptice mi to nisu jele, samo su razbacivale po kavezu. Isto se desavalo i kod nekoliko prijatelja koji su davali istu hranu.
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    Vitamini u boji, zna li tko više o njima? Empty Re: Vitamini u boji, zna li tko više o njima?

    Postaj by ticar uto 6 tra - 16:46

    drazenxp je napisao/la:To su vitamini kojima je često posuta hrana za kanarince, a ja sam je uzeo kilo čistih vitamina za dodavanje tićima u prehranu..

    zna li tko malo više detalja o tim vitaminima, prodavač kaže da zamjenjuju zelenilo, a na netu nisam uspio baš puno naći o tome, evo slika;

    Vitamini u boji, zna li tko više o njima? Th_SP_A0016

    istzo i kod mene ,moga bi to izmliti pa bacati u jajčanu.
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Vitamini u boji, zna li tko više o njima? Empty Re: Vitamini u boji, zna li tko više o njima?

    Postaj by xyz uto 6 tra - 21:28

    Hmm, u Zoo radnji kanarinci ga tamane ko ludi.. našao sam na netu samo šta znači naziv tih vitamina, zovu se VAM peleti: Vitamini Amino-kiseline Minerali
    crv
    crv


    Broj postova : 1816
    Age : 58
    Location : Makarska
    Registration date : 02.12.2009

    Vitamini u boji, zna li tko više o njima? Empty Re: Vitamini u boji, zna li tko više o njima?

    Postaj by crv sri 7 tra - 0:51

    drazenxp je napisao/la:Hmm, u Zoo radnji kanarinci ga tamane ko ludi.. našao sam na netu samo šta znači naziv tih vitamina, zovu se VAM peleti: Vitamini Amino-kiseline Minerali
    To ti je ka NPK za biljke .Triba pravilno dozirat .Pogledaj u ZOO radnji kakav je tićima izmet.On nikad ne laže.Oprezno sa neprovjerenim preparatima Suspect
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    Vitamini u boji, zna li tko više o njima? Empty Re: Vitamini u boji, zna li tko više o njima?

    Postaj by Branimir sri 7 tra - 12:38

    Ne znam, ja samo kupim mješanu sa vitaminim ai vidim da ništa ne ostaje a izmet je u redu, ovako čisti nisam nikada davao!
    sestoperac
    sestoperac


    Broj postova : 896
    Age : 47
    Location : Podgorica, Crna Gora
    Registration date : 07.11.2008

    Vitamini u boji, zna li tko više o njima? Empty Re: Vitamini u boji, zna li tko više o njima?

    Postaj by sestoperac sri 7 tra - 22:17

    drazenxp je napisao/la:Hmm, u Zoo radnji kanarinci ga tamane ko ludi..
    da imaju sto drugo, ne bi ga ni omirisali.

    Sponsored content


    Vitamini u boji, zna li tko više o njima? Empty Re: Vitamini u boji, zna li tko više o njima?

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: čet 2 svi - 0:44.