Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+10
lord189
žalacST
kreso
zvrcko sen
bocka
Branimir
ticar
Fago
xyz
ikayke
14 posters

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti - Page 3 Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by zvrcko sen pon 9 vel - 0:11

    Imali smo fizičke i psihičke pripreme trčanje-vatanje oko stola....
    sve to sa pedagoškim prijetnjama mamama mirom, brankom i sandrom...je da je ostavilo traume na njihovoj maloj svijesti ali ako neznaju šta ja ću im naći posla...



    Inače to su toliko dobri momci bez imalo zla pa nesvaćaju koliko mogu sebi i drugima napravit problema ......
    i nemogu pojmiti koliko su drugi ljudi ljubomorni ,zli i tašti .....
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti - Page 3 Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by Branimir pon 9 vel - 11:24

    Nisam htio ništa govoriti ali eto moram jer mi je Marko drag dečko i zato predlažem neka kazna bude kratkotrajna i neka mu se ovo ne uzme za zlo jer bi bila šteta izgubiti mlade ptićare poput njega i lordajer nas i ovako nema!
    avatar
    Gost
    Gost


    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti - Page 3 Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by Gost pon 9 vel - 23:17

    I bila bi steta da se kanarinci ne ovale! Laughing

    Pucalo se,ali opet u izraelu jace,nije mi jos nikad niko reka da sam dobar,doduse nije ni komentirra,samo kako mos drzat te tice,koliko to izije,ostavi se toga,govna,ko ce cistit,svaki dan to slusam.

    ali mozda jesan dobar,ne radim zlo nikome,pomognen kad triba,ali kazen jako zajeban sam,samo da mi se zajebavat,a o drugome mi se bas neda,samo zezanje i zivim kao kralj,"FORUMA"! Laughing
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti - Page 3 Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by xyz pon 16 vel - 11:33

    Danas sam izmjenio 2 posta u rubrici Ostale zebe i druge ptice, tema

    Grabežljivci i predatori

    a neko od kolega moderatora sinoć je izbrisao treći post, sve skupa radi se o postovima članova koji su pisali o ubijanju jastreba/kobca/vjetruša.

    Zamolio bih cjenjene i drage kolege da takve stvari nije uputno pisati, bez obzira u kojoj državi živimo i šta sve neko radi kad izađe u polje, forum je javna stvar a te vrste su svugdje zaštićene, prema tome,

    da sačuvamo naše dostojanstvo, kao ljudi i kao tićara,

    molim da se više ne spominju ovakve stvari.

    Pozdrav!
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti - Page 3 Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by ikayke pon 16 vel - 14:27

    Ja brisem sve pametne postove... a za postove tipa ovoga kakvog sem obrisao... automatski BAN.... previse je prepametnih na ovom forumu... a vecina foruma se pretvorila u off topic... Evil or Very Mad
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti - Page 3 Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by Branimir pon 16 vel - 15:05

    Dražene slažem se s tobom ali i sa ikayke. Sloboda govora i izražavanja misli je Ustavom zajamčena u RH te svatko ima pravo na izražavanje bilo pismeno ili usmeno uz uvijet da ne nanosi štetu(u bilo kojem obliku )poretku RH, ali bi za sve nas kao tićare bilo dobro da se takve teme o ubijanju ili hvatanju zaštičenih ptica ne pišu na način da se opisuje sam čin nego više na kritički način ili kao komentar na ta nedjela za koja smo čuli ili pročitali a ne ne daj Bože napravili!
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti - Page 3 Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by ticar pon 16 vel - 23:46

    lazarova tema LITERATURA premještena U temu ORNITOLOŠKA LITERATURA koja se nalazi u INSEKTIVORIMA I MEKOKLJUNCIMA.
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti - Page 3 Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by xyz uto 17 vel - 9:20

    markoxp

    BAN do srijede, 18.02. u 22 h.


    Što smo ga više štitili, to je on bezobrazniji i radi veće gluposti.

    Razlozi:

    - prijašnje opomene, i za dlaku izbjegnuto baniranje
    - kap koja je prelila čašu, sinoćnje kreiranje novog (drugog) nadimka i pisanje o
    samom sebi, kao "dobar je taj Marko i tako to"
    - na taj način izvršeno spamanje foruma i pisanje potpuno uzaludnih i bespotrebnih postova

    Zbog ovakvog ponašanja ozbiljni tićari gube volju za pisanjem.

    Niko ne brani šalu, ali šta je previše previše je.

    Shvati ovaj ban kao priliku da promisliš, da nitko drugi nije kriv, ni mi, ni lord, krivo je to šta ti činiš.

    Nadam se da ćeš poslije ovoga doći bolji i ozbiljniji.

    Pozdrav!
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti - Page 3 Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by ticar sub 21 vel - 1:13

    u temi o lovu ,kako se nekad radilo izbrisani su postovi prepucavanja
    ,koji nisu primjereni za tu temu

    VAŠ DRAGI TIĆAR
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti - Page 3 Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by zvrcko sen sub 21 vel - 16:31

    pametno
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti - Page 3 Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by zvrcko sen ned 22 vel - 1:38

    Pitanje zašto je zaključana tema Marko & Lord

    ta tema je i postavljena pošto marko zfrkava sve članove svojim nebulozama , da mu mi odrgovorimo na njegove pizdarije da ne idemo u temama u off....
    U brbljaonici nema zaključavanja tema niti off-a
    Nigdje na ni jednom Forumu ukoliko se ne vrijeđa nije zaključana tema u Brbljonici .... mislim da ovakav presedan nije trebao ni Vama,,,


    isto tako za bez argumentirano blaćenje i optuživanje osobe netreba upozoriti nego banirati na dva dana ( "lov" bez posljedica su se izblatili i izoptuživali)

    ujedno dajte pravila igre

    ko ide često u off -UPOZORENJE
    posle trećerg upozorenja ibe u ban i to prvi put 2 dana, drugi 5 dana treći 10 četvrti mjesec

    vrijeđanje i optužbe bez argumenata (Nacionalnoj ,vjerskoj) ban bez upozorenja 15 dana
    neopravdano duplo registriranje i pisanje pod drugim nikom ban 4 dana ....
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti - Page 3 Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by xyz ned 22 vel - 3:03

    Dobro je, malo se smirite svi!

    Počelo je sa Lazarom i Milanom, pa se proširilo na Tićara, pa sad neke nervoze i gluposti svugdi.


    Ohladite malo strasti i prestanite sa nepotrebnim prepucavanjima.

    U Brbljaonici ne treba ključati teme.

    Milane ono šta si javno pisao o Lazaru nije bilo u redu, povrijedio si njegovo pravo na privatnost.

    Priče iz djetinjstva su pisane jako davno, i treba ih prebaciti u Brbljaonicu.

    Još jednom, smirite se svi.
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti - Page 3 Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by zvrcko sen ned 22 vel - 3:24

    drazenxp je napisao/la:Dobro je, malo se smirite svi!

    Počelo je sa xy i zz, pa se proširilo na cc, pa sad neke nervoze i gluposti svugdi.


    Ohladite malo strasti i prestanite sa nepotrebnim prepucavanjima.

    U Brbljaonici ne treba ključati teme.

    Milane ono šta si javno pisao o Lazaru nije bilo u redu, povrijedio si njegovo pravo na privatnost.

    Priče iz djetinjstva su pisane jako davno, i treba ih prebaciti u Brbljaonicu.

    Još jednom, smirite se svi.


    ma nema svađe koja svađa samo treba neke stvari napravit - kazat- napisat tako da Vama kasnije bude manje problema... nije bitno koje što i zašto svršeno daj dogovorite se kako dalje i pravila da se izbjegnu zavrzlame...

    ona stara poslovica "čist račun duga ljubav"
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti - Page 3 Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by xyz ned 22 vel - 19:18

    Milane sad da ti ja nešto kažem, jer ako ćemo javno onda ćemo javno.

    Najprije je o ovome rječ, a to kažem tebi, kao i Ikaykeu.

    NITKO NIJE DUŽAN DATI NI JEDAN TOČAN PODATAK AKO TO NE ŽELI.

    U vezi Lazara, to ti nije smetalo dok ste bili OK.


    Onda se nešto desilo, počeli ste ti i Drle (koji te uvjek podupire) navoditi njegovu lokaciju, navoditi da je uhvatio 300 štiglića kraj rjeke, natjerali ste čovjeka da tajno pregledaje forum jer mu je neugodno.

    To nije ni malo ljepo ponašanje prema članu foruma, nevezano zato šta se među vama privatno dešava.

    Zatim je Tićar pobrisao to šta si pisao o Lazaru, jer mu je bilo žao Lazara.

    Onda si se uhvatio tićara ko pijan plota, tićar objasni mi ovo, tićar objasni mi ono.

    Tema Marko i Lord je otvorena da bi se Marko i Lord tu prepucavali, jer drugima nije do njihovih gluposti po cjelom forumu.

    I ne trebaš se brinit KAKO SE MARKO OSJEĆA, jer je Marko ZASLUŽIO da ima taj svoj rezervat da ne dopižđuje drugima po forumu.

    A ŠTA DRLE KAŽE DA IH ZVRCKO SEN PODJEBAVA, NEKA SE ČOVJEK ZABAVLJA, TU NEMA ZLOBE, ZA RAZLIKU OD ONOGA ŠTA UČINISTE LAZARU.

    Ne želim nikakve nervoze ni spletke, do sada je sve bilo u redu, onda vam se Lazar zamjerio i odma pizdarije.

    Sad opet reci da si ti u pravu, jer najvažnije je BITI UPORAN!
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti - Page 3 Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by ikayke ned 22 vel - 19:43

    kojim pizdarijama se vi bavite... moj tata je jaci od tvog tate... odmah se vrijedjate ko da ste mala djeca...

    milan nam je ko pjetlic... bio i ostao....a ko moderator morao bi pazit na nacin komuniciranja a ne poticat ono sto su proizveli u onoj temi...malo se covjek zaboravi valjda Smile
    i da, pogledajte koliko vam brbljaonica ima postova a koliko ostale teme... ja vise te idiotarije ni ne citam, a kamo li da cu gubit vrijeme na moderiranje...EOD
    žalacST
    žalacST


    Broj postova : 263
    Age : 39
    Location : Kaštela
    Registration date : 20.09.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti - Page 3 Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by žalacST ned 22 vel - 19:47

    meni nije jasno koji k....se uopće ključaju teme marko i lord...jer tu ama baš niko nikog nije zajebava ni vrijeđa...a i pored toga...to šta se marko osjeća uvrijeđen pa to su finte...aaaaa...zar ga ne kužite...ma stari kalun je to....njemu to i je cilj kao ono šta ste me se uvatili...a ubiti gušta da je u centru pažnje...i kvragu više sve...pišite malo o uzgojnon sezoni...ostavite se pizdarija
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti - Page 3 Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by Branimir ned 22 vel - 22:55

    Pa ljudi moji čemu se svađate, pa znate da je zabranjeno uvijek zanimljivije od dopuštenog, time se samo potiče ljude da to još više koriste, ohladite od toga i kako vrijeme bude prolazilo ljudima če postati dosadno i neče više ni gledati!
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti - Page 3 Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by xyz ned 22 vel - 23:26

    Poslao sam ti privatnu poruku.

    Ja te sve razumjem Milane, ali činjenica je, da smo za Lazara mogli skupa nekako da ga opomenemo i to, a ne objavljivanjem njegovih podataka u javnosti, čega je njega najviše strah..
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti - Page 3 Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by zvrcko sen ned 22 vel - 23:40

    ikayke je napisao/la:kojim pizdarijama se vi bavite... moj tata je jaci od tvog tate... odmah se vrijedjate ko da ste mala djeca...

    milan nam je ko pjetlic... bio i ostao....a ko moderator morao bi pazit na nacin komuniciranja a ne poticat ono sto su proizveli u onoj temi...malo se covjek zaboravi valjda Smile
    i da, pogledajte koliko vam brbljaonica ima postova a koliko ostale teme... ja vise te idiotarije ni ne citam, a kamo li da cu gubit vrijeme na moderiranje...EOD


    potpisujem od retka do retka

    draženov post također


    marko je otkad je predmet zajebancije smanjio podjebavati na ozbiljnim stranicama....

    milane ti kao moderator trebaš biti uzor u ponašanju što nisi..dapače


    Gospodo Administratori i moderatori ne blamirajte se ovdje pred svima otvorite temu gdje ćete imati pristup samo VI i tamo se dogovarajte ,usklađujte koloko Vas volja...jer ovako srozavate ovaj forum...ja sam da ozbiljne teme budu strogo kontrolirane (podržavam ikaya)ali brbljaonica je za sprd i za zafrkanciju,,kako neki kažu za razbibrigu

    Priznajem da sam neke slučajno ali i neke namjerno sprda ,,,one koje koje sam slučajno uvrijedio duboko se izvinjavam što se ne sramim i javno reć,,, a one koje sam namjerno sigurno su zaslužili i boli me za njihovo mišljenje....

    s štovanjem
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti - Page 3 Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by zvrcko sen pon 23 vel - 0:18

    mi prijatelju nismo drugari jer se ne poznamo niti smo prijatelji



    ja zasigurno tebi mogu biti uzor , u ovom hobiju

    - tajnik ornitološkog saveza jugoslavije
    -predsjednik saveza hrvatske
    -najmalđi savezni sudac juge
    -com expert
    -dopredsjednik zbora sudaca rh
    - predsjednik saveza dalmacije
    - više imam medalja saveznih i međunarodnih nego Pirot auta


    one koje ja sprdam su iz mog dvorišta iz moje kuće (marko i Lord) i moj vokabular je proporcijonalan njihovim godinam i ponašanjem...

    a ti meni zasigurno nemoš biti uzor u ovom hobiju

    s štovanjem

    dipl ing Vjenceslav Čorić


    P.s kad si toliko realan zašto marka nisi oprao kao i lazara , a napravija je puno više sranja na forumu ... isto tako ko tebi daje pravo ko moderatoru da vrijeđaš (Lazara)
    mislim da si pretjera i da svojim ponašanjem i pisanjem vrijeđaš pozivajući se na demokraciju.....
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti - Page 3 Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by zvrcko sen pon 23 vel - 1:10

    milan-pi je napisao/la:Ovde si član kao i svako drugi i treba da se ponašaš u skladu sa pravilnikom.

    To što radiš u dvorištu ne prenosi na forum jer nas to ne interesuje.

    Uzimajući u obzir sve ostalo što si naveo ovde žalosno je da s obzirom na sve to ne želiš da svojim pametnim postovima i savetima pomogneš ljudima i usmeriš ih kako da postanu bolji ptičari i uzgajivači i na taj način doprineseš širenju ovog našeg HOBIJA.

    Meni su svi ljudi koji se bave ovim HOBIJEM prijatelji i drugari bez obzira gde se nalaze.

    Titule same po sebi na forumu ne znače ništa već se uzor postaje pomaganjem drugih.

    za tvoju informaciju ja sam:

    Prvi registrovani odgajivač akvarijumskih ribica u Srbiji
    Imam odgajivačnice akvarijumskih ribica, papagaja, hrčkova, kunića sem toga iz hobija čuvam kanarince, štigliće zebe, bavi se izradom akvarijuma, kaveza... umalo da zaboravim vlasnik sam radnji u 4 gradova pod imenom "ZOO DŽUNGLA" u kojima prodajem životinje iz lične proizvodnje.

    Sem toga moderator sam na forumima u Srbiji, Hrvatskoj i Makedoniji ................

    i sve to nije bitno bitno je samo ko je kakav čovek i koliko se trudi.


    TREBA SAMO BITI UPORAN


    Milane ti si trgovac


    Ovde si član kao i svako drugi i treba da se ponašaš u skladu sa pravilnikom.

    točno ali pravila za tebe i mene su ista .......




    uzor mi nikad nisu bili trgovci Već takmičari amateri, naši svjetovi se ovdje jako razlikuju jer ti gledaš u svemu trgovinu i paru , a ja samo ljubav i zadovoljstvo ...

    nemoj se ljutit ali uzgoj i takmičenje ima malo i ništa dodirnih točaka sa uzgojem i trgovinom......mi ovdje i ti imamo vrlo malo dodirnih točaka ma koliko ti to negirao....jer su nam ciljevi različiti
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti - Page 3 Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by xyz pon 23 vel - 1:37

    Skinute su moderatorske ovlasti Milan-pi.

    Na žalost, previše se članova žali na Milana, čak jako puno sa prostora Srbije.

    Ova "afera Lazar" nažalost je prisjela mnogima, koji su to ocjenili krajnje neukusnim postupkom.

    Dosta je tu i svadljivosti, i jako puno pritužbi općenito..

    Milane na žalost za dobro foruma ovako je odlučeno, mi te pozivamo kao član da i dalje budeš sa nama na forumu.
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti - Page 3 Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by xyz pon 23 vel - 1:54

    Nije nacionalnost u pitanju kunem ti se.

    Ljudi iz tvoje države, njih trojica čak (bez Lazara) žalili su se da se ne osjećaju sigurno i da pretjeruješ.

    Da ne govorim o drugima. Nikog neću nabrajati i dosta je svađa.

    Ako uzmemo novog moderatora, garantiram ti da će bit iz Beograda, radi balansa i ravnoteže na forumu.

    Žao mi je Milane, šta je ovako ispalo, ali ovako je moralo biti.

    Drago mi je da si s nama tu kao član, nadam se da će sve biti u redu.
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti - Page 3 Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by xyz pon 23 vel - 14:40

    Marko mlad si i zelen šta se nekih stvari tiče, tija ti ili ne tija.

    Imaš na svu sreću Zvrcka sen, i zato malo popričaj s njim..

    i ne petljaj se u stvari koje su puuuuuuno veće od tvog poimanja događaja.

    To ti govorim s dobrom namjerom.
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti - Page 3 Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by xyz pon 23 vel - 19:53

    milan-pi

    i

    drle

    banirani do daljnjeg.

    Drle - izbrisao je dosta svojih postova, huškao ljude (lagao im) na chatu kako Srbi nisu dobrodošli

    Milan-pi - huškao ljude na chatu i uljevao lažne strahove da Srbi nisu dobrodošli na ovaj forum - a sve da se "osveti" nama jer smo mu skinuli moderaturu

    Ovo smatramo teškim prekršajem protiv pravila foruma, a to je sijanje masovne nesigurnosti i laži da Srbi nisu dobrodošli.

    Takve huškače rata ne trebamo na ovom forumu.

    Sponsored content


    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti - Page 3 Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: pet 19 tra - 12:39.