Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


4 posters

    psycho linkovi

    many
    many


    Broj postova : 762
    Age : 49
    Location : Čazma
    Registration date : 13.10.2009

    psycho linkovi Empty psycho linkovi

    Postaj by many pet 18 pro - 15:38

    evo u ovoj temi bi mogli staviti najbizarnije psihopatske linkove da se malo nasmijemo i začudimo.Evo imam ja jedan ali od več poslovično poznate branše koja naginje psihopatstvu pogledajte i zamislite se,kad bi svi mislili kao na ovom linku svijet bi propao doslovce.http://www.masovnoubijanje.com/
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    psycho linkovi Empty Re: psycho linkovi

    Postaj by xyz pet 18 pro - 20:31

    A Many šta tebe zanima, haha.. čisto me strah otvorit taj link?? Wink
    dzemal_sa
    dzemal_sa


    Broj postova : 204
    Age : 45
    Location : Sarajevo, Bosna i Hercegovina
    Registration date : 17.12.2009

    psycho linkovi Empty Re: psycho linkovi

    Postaj by dzemal_sa pet 18 pro - 20:36

    Ne otvaraj ni za zivu glavu heheee.... Razz
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    psycho linkovi Empty Re: psycho linkovi

    Postaj by xyz sub 19 pro - 0:06

    Hmm.. u pravu su na neki način, al ipak smatram da je zeznuto potpuno bez mesa.. morao bi onda početi jesti sjeme konoplje i jajčanu hranu da nadoknadim omegu 3 i esencijalne masne kiseline.. cheers
    biti vegetarijanac.. možda jednog dana, nije to lako..
    many
    many


    Broj postova : 762
    Age : 49
    Location : Čazma
    Registration date : 13.10.2009

    psycho linkovi Empty Re: psycho linkovi

    Postaj by many sub 19 pro - 15:33

    He,he ma da grdo zvući link ali eto kad ljudi ne razumiju da su genetski stolječima stvarane vrste životinja za meso iz tog razloga da se ne ubijaju slobodne divlje životinje,a sad nam vegaši hoče dokazati da se oni pilići za tov itd mogu "pustiti"da slobodno žive vani u okolini koju uopče ne poznaju,ali slobodni su to je bitno,hm besmislica ali masna!Ja sam krvoločni mesojed i volim meso jer je meso od početka čovječanstva hrana koja nas je ojačala da se izdignemo iznad ostalih životinja,pomagala u preživljavanju u inteligenciji davala nam masnoču i proteine,kojih u biljkama nema.Zato volim krumpir i salatu ali kao prilog mesu!
    many
    many


    Broj postova : 762
    Age : 49
    Location : Čazma
    Registration date : 13.10.2009

    psycho linkovi Empty Re: psycho linkovi

    Postaj by many sub 19 pro - 16:06

    Evo još jedno upozorenje,svi koji žive na području Osjeka a dapaće i šire neka se čuvaju i neka ne stavljaju svoje ljubimce na balkone,jer postoji jedan čovjek iz udruge interesantnog imena "život"tamo ga zovu Cinker ondašnji mještani,pravim imenom Davorko Feil.


    Taj čovjek ide ciljano na one uzgajivaće(a ima ih puno)koji nisu dubokog džepa pa si ne mogu priuštiti prstenovanu pticu sa papirima a za svoju dušu drže poneku.Takvi su ljudi lak plijen,tada javi lokaciju i pozove inspektore Vukovića ili Hromatka te oni polove takve jadne ljude koji su kao janjad za klanje.Izreka besposlen pop i jariće krsti pa tako kad nema ništa i takvi"kriminalci"su plijen za likovanje!

    Zoran primjer tome je moj susjed kojeg je Cinker našao čak u plavom oglasniku(znqači ne ostaje kod lokalnog cinkanja)te su ova dvojica gore navedenih došla čak zamislite iz Đakova prvi navedeni i iz Belja drugi.Znači prevalili su golem put da bi se dokopali "slave"od "uhapšenih"tj zaplijenjenih ptica.

    Eto da pojasnim stvari toga uzgajivaća poznajem preko 25 godina spašava ptice,radi hranilišta,zimi hrani voli ptice iskrenom ljubavlju prijavljuje krivolovce,ove ptice je uzgojio i zbog odlaska u zg na posdao dao je ne znajući za posljedice u oglas da ih udomi ili proda jer je bila namjera da ih netko prihvati zbog toga jer se takve pitome ne mogu pustiti na slobodu.Kada su došli rekli su da mu oduzimaju ptice u ime države zvjerski mu loveči te ptice po volijeri tako da su im bila čupana perca i krila skoro lomljena.

    Dok mi je to pričao suze su mu skoro tekle,potom su rekli da ga neče prijaviti i da če uzeti podatke o događaju,nagovarajuči ga da odredi cijenu koju nije niti odredio za koje bi ptice prodao.Ptice su odvedene tko zna kuda a njemu je stigla nakon mjesec dana prijava od 2000 kuna koja je na sudu odbijena zbog besmislenih optužbi.

    Toliko o našim inspektorima i njihovoj stručnosti.Da napomenem da je glavni inspektor bio toliki znalac da je čitao iz priručnika o pticama gledajuči crvendača,jer nije znao o kojoj se ptici radi.Zato pazite kako stavljate ptice van i što radite ne ganjaju oni krivolovce nego vas jer ste lakši plijen,tj nije bitno ako loveči krivolovce ulovimo i ljubitelje prirode to je njima isto.Da još upozorim Hromatko je tip sa bradom onako neurednom krupniji,a ovaj Vuković je žut kratko ošišan čudnog pogleda i stalno se krevelji,ako vam takvi dođu lažno se predstavljajući kao mom prijatelju,izbjegnite ih!

    Pogledajte malo hvalisanje i gomilu laži besmislica nakon "uspješnog"lovana ljubitelja životinja,sramota!http://www.prijatelji-zivotinja.hr/index.hr.php?id=675
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    psycho linkovi Empty Re: psycho linkovi

    Postaj by Branimir sub 19 pro - 22:09

    Joj da mi je tog cinkera dohvatiti al bi ga stresa ko da ga je grom pogodija ne bi više mu padalo na pamet cinkanje!
    many
    many


    Broj postova : 762
    Age : 49
    Location : Čazma
    Registration date : 13.10.2009

    psycho linkovi Empty Re: psycho linkovi

    Postaj by many pon 21 pro - 10:47

    I ja bi ga vjeruj mi,i ja bi ga kad bi ga ti i ja dohvatili tko bi ga držao lol!

    Sponsored content


    psycho linkovi Empty Re: psycho linkovi

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: pet 19 tra - 18:17.