Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


4 posters

    GASI SVICU ZENO!!!

    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    GASI SVICU ZENO!!! Empty GASI SVICU ZENO!!!

    Postaj by kreso sri 25 stu - 1:50

    Evo me ljudi pomalo sa smisnin problemom ako je to uopce problem!? Tice drzin u prostoru koji je vezan sa ulazom u kuhinju posto je stan dvoetazan u donjem dijelu stana su mi tice , problem je u tome sta kako sad vec rano pada mrak u tom donjem dijelu stana tice vec spavaju a mi smo u gornjem dijelu , e sad svaki put kada trebamo sic dole po nesto ili van izac iz kuce pali se svica i tice se na kratko bude posto se uglavnom brzo kad se obavi sta treba svica opet ugasi. Bude veceri da se par puta tako pali i gasi svica i mene interesira buca li to tice da li im to smeta i moze li bit problema posebno kad sezona krene , parenje itd, znaci ucestalo budjenje moze li stvorit neke smetnje, mozda je banalno pitanje al zena poludi kad joj vicen njoj i ceri gasite svicu hehehe!
    Miljenko
    Miljenko


    Broj postova : 816
    Age : 66
    Location : Rancho Palos Verdes, Kalifornia, USA
    Registration date : 25.04.2009

    GASI SVICU ZENO!!! Empty Re: GASI SVICU ZENO!!!

    Postaj by Miljenko sri 25 stu - 5:45

    Kreso, to ti je vrlo lako rijesiti. Tice prebaci gore, a vi se selite doli. Arrow

    A, da li to smeta ticima? Misli da je. Pokrij ih necim kad se smraci, pa ce manje reagirat na svitlo. A ujutro okrij.
    franeperuzovic
    franeperuzovic


    Broj postova : 272
    Age : 48
    Location : Split
    Registration date : 29.09.2008

    GASI SVICU ZENO!!! Empty Re: GASI SVICU ZENO!!!

    Postaj by franeperuzovic sri 25 stu - 12:53

    ja nekoliko meni najdražih tica držin u dnevnom boravku, uvik je svitlo ili TV ali to im ne smeta.

    treba neko vrime da se tice naviknu na ljudske navike a onda kad vani padne mrak (pocme gorit svitlo) oni idu lec, glava pod krilo i briga ih šta na televiziji rambo diže sve u zrak lol!
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    GASI SVICU ZENO!!! Empty Re: GASI SVICU ZENO!!!

    Postaj by lord189 sri 25 stu - 16:44

    pa svietlo im nesmeta ako kod ptica imaš malu lampu koja je u mene obavezna a pogotovo da se tići ne priplaše preko noći a do toga može doći ako je vanka nevrijeme ili ako vam miši šetaju među njima ili pak nešto ozbiljnije.....ako je vrime parenja svića je čak poželjna uru dvi prije nego šta zora svane i uru dvi kad sunce zađe

    Sponsored content


    GASI SVICU ZENO!!! Empty Re: GASI SVICU ZENO!!!

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 19 tra - 6:29.