Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+53
pavao
karlo
DOMO
imarij71
saso78
faganel
ssarava1
pippo
zadranin
zijada
vlado
koce
bizar
komiza
carduelismo
malinois
bocka
žalacST
dva grdelina
zoranV
DAMIAN
riberi
crv
dr.nenad86
Sina BL
CASPER
Santa
many
Merlo
ikayke
seadriver
brabus
franeperuzovic
Branimir
sasaznas
lord189
Dax BG
Dean
baltic
Dule
antonio
Carduel
japirko1
krele
krnjolac
kreso
ticar
zvrcko sen
sestoperac
MARIN
PESTI
xyz
Miljenko
57 posters

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 40 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost pet 31 pro - 23:15

    zijada je napisao/la:
    baltic je napisao/la:
    koce je napisao/la:
    Carduel je napisao/la:
    MARIN je napisao/la:Ja i moji forumski neistomisljenici
    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 40 P9100130
    Baltic,Riberi,ja,Damian,Domo
    Tko kaze da ne mozemo skupa.A bas nas je lipo vidit.
    Jos cu pocet odlazit u Kalahari hahaha.

    Poštovanje svima, zamolio bi iskusne grdelinaše da mi pomognu oko rješavanja jednog pitanja vezano za školovanje grdelina. Negdje sam pročitao da se sistem školovanja mladih sastoji od toga da se učitelj postavlja u sredinu a mladi se redaju oko njega u polici. U slučaju da mladi nisu adekvatno zamračeni i ako su hranjeni jačom hranom može li doći do preglasnog pjevanja tj. mogu li preuzeti glavnu ulogu u školovanju i povući učitelja za sobom (asimilacija) tako da učitelj bude neupotrebljiv za iduću godinu? Da li genetika utiče na stalnost pjesme kod učitelja? Hvala svima. Pozzz

    Ovako prijatelju:
    Prvi mladac sa desne strane od ucitelja,ovi basetni sa jakim prsima, plete fenomnalno,a za zijadu još nisam siguran,ali po plecima,ima iz cega pivat.
    Drugi mladac sa desna je iša na zijadu ka mliko,talenat samo takvi,i voli batudu.
    Prvi mladac sa live strane od ucitelja je apsolutni talenat,samo se ceka da grune.
    Drugi mladi sa live strane,tanki,visoki,cuja sam ga,ima zijadu mekšu od duše,klasa od grdelina.

    Znaci, svi su mladi prišišali ucitelja,tako da se slobodno mogu odvojit iza Nove godine,jer jedino tako ce ici naprid.Ucitelja bi tribalo maknit,da se mladi talenti sami razvijaju.

    Svim ticarima,grezima i glatkima,debelima i tankima,kalaharistima i antikalaharistima,gmo-vcama i "uzgajivacima",želim puno zdravlja i dugih zijadi.


    Samo sam cekao kada ce neko da krene zezanciju u tom smijeru Smile

    Prvi lijevi od ucitelja cini mi se da je bjelogrli ima bjelo na vratu Smile

    Sretna nova godina santa


    Da nije bilo učitelja ne bi bilo ni dobrih mladaca.Sretna Nova godina 2011 svim tičarima a posebno mome prijatelju Marinu. santa santa


    poštovani gluvaši kao prvo ovu sliku je slika poznati fotograf lupino (WD-40)

    a što se tiče zijada znate kome se tribate obratit... u... U SPLITU samo mogu bit prave zije aokolo su sve NASTEZAČE haha nemojte zamirit sritna vam nova 2011 hahahha
    tomi.st
    tomi.st


    Broj postova : 26
    Age : 39
    Location : Split
    Registration date : 20.09.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 40 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by tomi.st sri 5 sij - 21:16

    Evo javljamo vam se direktno sa terena ,iz našeg omiljenog kafića KALAHARIJA.Danas je u Kalaharija dosta živo,slušaju se kamere na veliko,a šta se čuje tko zna . Very Happy Very Happy Very Happy .Naručili smo ćibu kod Vinka,samo sa malo većim vratima i malo dužu ,da se kamera može fino smjestiti i da joj nije tijesno Very Happy cheers Very Happy


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 40 123wm

    avatar
    koce


    Broj postova : 360
    Age : 57
    Location : split
    Registration date : 16.04.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 40 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by koce sri 5 sij - 23:49

    tomi.st je napisao/la:Evo javljamo vam se direktno sa terena ,iz našeg omiljenog kafića KALAHARIJA.Danas je u Kalaharija dosta živo,slušaju se kamere na veliko,a šta se čuje tko zna . Very Happy Very Happy Very Happy .Naručili smo ćibu kod Vinka,samo sa malo većim vratima i malo dužu ,da se kamera može fino smjestiti i da joj nije tijesno Very Happy cheers Very Happy


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 40 123wm


    Ovo bi ja nazva "samoubojstvo sa kamerom"
    avatar
    koce


    Broj postova : 360
    Age : 57
    Location : split
    Registration date : 16.04.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 40 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by koce čet 6 sij - 0:40

    Inace radi se o "kompi" ili "kompanju" jednom od pionira zijadi sa dušom,na mliko,glatkih,ugodnih,bez ruzine,bez mijura,bez radenske,bez nategnutosti,bez žerbe,bez rašpi.......

    zato EVALA KOMPA
    zijada
    zijada


    Broj postova : 354
    Age : 50
    Location : Split
    Registration date : 07.08.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 40 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by zijada čet 6 sij - 0:54

    koce je napisao/la:Inace radi se o "kompi" ili "kompanju" jednom od pionira zijadi sa dušom,na mliko,glatkih,ugodnih,bez ruzine,bez mijura,bez radenske,bez nategnutosti,bez žerbe,bez rašpi.......

    zato EVALA KOMPA
    Ipak nakon 20 godina riješija se dr Milana samo naprid Kompa prijatelju...
    avatar
    imarij71


    Broj postova : 64
    Age : 57
    Location : Split
    Registration date : 15.03.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 40 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by imarij71 čet 6 sij - 0:57

    čuja sam večeras da je jere nabavio nekih pet ptica rozela i da ih uči pjesmu grdelina,težak i mukotrpan posao ali on je uporan i imam osjećaj da će uspit
    zijada
    zijada


    Broj postova : 354
    Age : 50
    Location : Split
    Registration date : 07.08.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 40 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by zijada čet 6 sij - 1:05

    imarij71 je napisao/la: čuja sam večeras da je jere nabavio nekih pet ptica rozela i da ih uči pjesmu grdelina,težak i mukotrpan posao ali on je uporan i imam osjećaj da će uspit
    Imarij71 drago mi je šta si čuja taku stvar.Znam dobro o kakvoj se ptici radi kad je naučiš govorit onda je možeš učit pismon grdelina. cheers
    avatar
    imarij71


    Broj postova : 64
    Age : 57
    Location : Split
    Registration date : 15.03.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 40 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by imarij71 čet 6 sij - 1:08

    a jere će je naučit i da dubi na glavi
    zijada
    zijada


    Broj postova : 354
    Age : 50
    Location : Split
    Registration date : 07.08.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 40 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by zijada čet 6 sij - 1:11

    imarij71 je napisao/la: a jere će je naučit i da dubi na glavi
    Nema te pametnija posla pa provocirate ovde po forumu. Question
    tomi.st
    tomi.st


    Broj postova : 26
    Age : 39
    Location : Split
    Registration date : 20.09.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 40 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by tomi.st sub 8 sij - 13:32

    Opa,naš bizar je nešto izgubio ispod stola.Traži ,a nitko ne zna šta traži ,iako svi sumnjaju da traži nešto njemu jako bitno?? Very Happy Very Happy .Svi misle da je izgubio zijadu i da je traži ispod stola,zato se mole svi gosti kafića Kalahari,ako nađu zijadu,da je vrate Bizaru,bit će debelo nagrađeni Very Happy Very Happy cheers

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 40 Bizary

    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 64
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 40 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by bizar sub 8 sij - 15:10

    tomi.st je napisao/la:Opa,naš bizar je nešto izgubio ispod stola.Traži ,a nitko ne zna šta traži ,iako svi sumnjaju da traži nešto njemu jako bitno?? Very Happy Very Happy .Svi misle da je izgubio zijadu i da je traži ispod stola,zato se mole svi gosti kafića Kalahari,ako nađu zijadu,da je vrate Bizaru,bit će debelo nagrađeni Very Happy Very Happy cheers

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 40 Bizary


    Hahahaaaaaaaa.
    ps
    Uz puno poštovanje,(slika je dobra, šala je dobra) ali ti je prateći tekst malo glup.....mislim da nitko neće razumit(van kalaharija), što si htio reći.
    Potrudi se malo više, možeš ti bolje.
    tomi.st
    tomi.st


    Broj postova : 26
    Age : 39
    Location : Split
    Registration date : 20.09.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 40 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by tomi.st sub 8 sij - 15:36

    to je samo šala,bitno je da razumiju u Kalaharija. Very Happy Very Happy

    P.S. ipak si ti najsimpatičnija osoba u kalahariju i na forumu,tko želi učiti,od tebe može puno naučiti cheers study
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 30
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 40 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by lord189 sub 8 sij - 16:49

    bizar je napisao/la:
    tomi.st je napisao/la:Opa,naš bizar je nešto izgubio ispod stola.Traži ,a nitko ne zna šta traži ,iako svi sumnjaju da traži nešto njemu jako bitno?? Very Happy Very Happy .Svi misle da je izgubio zijadu i da je traži ispod stola,zato se mole svi gosti kafića Kalahari,ako nađu zijadu,da je vrate Bizaru,bit će debelo nagrađeni Very Happy Very Happy cheers

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 40 Bizary


    Hahahaaaaaaaa.
    ps
    Uz puno poštovanje,(slika je dobra, šala je dobra) ali ti je prateći tekst malo glup.....mislim da nitko neće razumit(van kalaharija), što si htio reći.
    Potrudi se malo više, možeš ti bolje.

    bizo nemoj da te leđa ukoče kad se tako saginješ za zijadon
    Zoran
    Zoran
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 4
    Age : 65
    Location : kazanj-herceg-novi
    Registration date : 08.01.2011

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 40 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Zoran pon 10 sij - 19:33

    pozdrav svim grdelinasima sa 3500 km iz hladne rusije.na balkon je -2o. 4 gardelina slusaju STP.ima i gorih od vas u kalaharju.
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 30
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 40 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by lord189 uto 11 sij - 0:35

    Zoran je napisao/la:pozdrav svim grdelinasima sa 3500 km iz hladne rusije.na balkon je -2o. 4 gardelina slusaju STP.ima i gorih od vas u kalaharju.

    svaka tebi čast...ja mislin da tvojima samo pletu pošto in kljunovi cvekeću od ladnoće
    Zoran
    Zoran
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 4
    Age : 65
    Location : kazanj-herceg-novi
    Registration date : 08.01.2011

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 40 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Zoran uto 11 sij - 22:14

    lorde danas je -6 cijelo popodne su kantali normalno kao da su na jug.ovdje nema vlage,nema promaje,70 cm snijega napolje.jednom dnevno ili u dva dana dobiju vodu na 1 min jer mrzne.svi zivi i zdravi.prve godine 6 ocaka,druge 5 mladih i ove 4 mlada.zoranev imenjace pozdrav.

    -------

    https://ptice-birds.forumhr.com/viewtopic.forum?t=1365

    Sponsored content


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 40 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: čet 28 oľu - 16:58.