Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+19
patrik
Rasko
Renato.M
matija
sestoperac
Branimir
PESTI
MARIN
krnjolac
xyz
lord189
ticar
bocka
dragec
Fago
zvrcko sen
saso78
malinois
Dean
23 posters

    home made pastoncino

    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    home made pastoncino - Page 3 Empty Re: home made pastoncino

    Postaj by kreso sri 15 vel - 22:51

    imaju dva tipa jedan je za klijavo tekucina u koju stavimo sjeme da klija a avaj na slici je za omeksat paston ,cest je pripravak kod talijana ,cesto ga koriste
    Vrbanja
    Vrbanja


    Broj postova : 378
    Age : 60
    Location : svedska
    Registration date : 07.03.2010

    home made pastoncino - Page 3 Empty Re: home made pastoncino

    Postaj by Vrbanja sri 15 vel - 23:38

    Pozdrav drustvo

    Posto se cesto spominju neke kemiske stvari za klijavo sjeme,za kvasenje jajcane hrane....
    Interesujeme posto nikad nisam koristio za klijavo sjeme nesto posebno da li je to za bolje klijanje ili.....niti sam kad koristio posebno sjeme za klijanje (sto se spomonje na forumu) klijam samo standardnu kanarincevu mjesvinu,rijetko kad samo za sebe neko sjeme.
    Tekucina (slina Very Happy ) jeli neka zastita protiv kvarljivosti jajcane hrane ili u svim tim ima nekih dodatni vitamina.

    Renato.M
    Renato.M


    Broj postova : 1494
    Age : 64
    Location : Pula
    Registration date : 14.12.2009

    home made pastoncino - Page 3 Empty Re: home made pastoncino

    Postaj by Renato.M čet 16 vel - 0:23

    Defender je samo antimikotik. On ne dozvoljava da se u klijavom sijemenu ili u navlaženom jajčanom paštončinu stvori plijesan. Normalno i sa njime se hrana pokvari(zaplijesni) ali u puno dužem vremenu.
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    home made pastoncino - Page 3 Empty Re: home made pastoncino

    Postaj by kreso čet 16 vel - 0:35

    jesi ga koristija Renato intezivan miris jajcana dobije jesu ti jeli istin intezitetom tice paston ko i bez defendera
    Vrbanja
    Vrbanja


    Broj postova : 378
    Age : 60
    Location : svedska
    Registration date : 07.03.2010

    home made pastoncino - Page 3 Empty Re: home made pastoncino

    Postaj by Vrbanja čet 16 vel - 1:23

    Renato.M je napisao/la:Defender je samo antimikotik. On ne dozvoljava da se u klijavom sijemenu ili u navlaženom jajčanom paštončinu stvori plijesan. Normalno i sa njime se hrana pokvari(zaplijesni) ali u puno dužem vremenu.


    Hvala Renato na brzom odgovoru.

    Renato.M
    Renato.M


    Broj postova : 1494
    Age : 64
    Location : Pula
    Registration date : 14.12.2009

    home made pastoncino - Page 3 Empty Re: home made pastoncino

    Postaj by Renato.M pet 17 vel - 19:02

    kreso je napisao/la:jesi ga koristija Renato intezivan miris jajcana dobije jesu ti jeli istin intezitetom tice paston ko i bez defendera

    Nisam ga ja koristio. Naš forumaš Dule je koristio onog za klijavo sijeme, možda napiše nešto iz njegovog iskustva.
    Ja koristim klijavo sijeme do toplijih dana onda prelazim na kuhano sijeme. Sigurno je sigurno!
    Dule
    Dule


    Broj postova : 340
    Age : 67
    Location : Pula
    Registration date : 24.03.2009

    home made pastoncino - Page 3 Empty Re: home made pastoncino

    Postaj by Dule pet 17 vel - 20:16

    Renato.M je napisao/la:

    Nisam ga ja koristio. Naš forumaš Dule je koristio onog za klijavo sijeme, možda napiše nešto iz njegovog iskustva.
    Ja koristim klijavo sijeme do toplijih dana onda prelazim na kuhano sijeme. Sigurno je sigurno!
    Da, kao što kaže Renato ja sam ga jedno vrijeme koristio.To je preparat na bazi neke fruktoze ili saharoze ne sjećam se više baš dobro.Ja sam ga koristio za vlaženje paštončina.Svejedno paštončin se mora češće mijenjati zbog toga što se nakon nekog vremena stvrdne pa djeluje kaoda je suh,a to je zato što se šećeri kristaliziraju pa sprečavaju da se razvija mufa(plijesan).

    Sponsored content


    home made pastoncino - Page 3 Empty Re: home made pastoncino

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: čet 28 oľu - 19:41.