Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+21
skopski maestro
Sokoly
mali mate
Vrbanja
fricko11
Goran Cvetanoski-Coko
bocka
Tomislav
Tome
emirgrdelin
zako
Carduel
imarij71
PESTI
ticar
milos0205
Branimir
lord189
xyz
saso78
zvrcko sen
25 posters

    gnjezdo uradi sam

    Tomislav
    Tomislav


    Broj postova : 122
    Registration date : 22.06.2013

    gnjezdo uradi sam - Page 2 Empty Re: gnjezdo uradi sam

    Postaj by Tomislav sub 22 lip - 14:00

    Prekrasno cheers
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    gnjezdo uradi sam - Page 2 Empty Re: gnjezdo uradi sam

    Postaj by bocka sub 22 lip - 19:50

    Gniezda nisu dobra i funkcionalna.
    Ne mislite kada če mlade javrije srat ! gde če njihov izmet da ide ? na glavu ostalim javrijama.
    Maskiranje gnjezda treba biti iz vanka a što se tiče mladunaca oni neče nikad da ispadnu van gnjezda a da se sluči to opet če te ih vratiti natrag odakle su ispali.
    Može da se desi i ženki da neče imati dovolno komoditeta u samo gnjezdo i da ga ne prihvati odnosno da neče saviti ponudjeni materijal.

    Pozdrav Bocka
    Goran Cvetanoski-Coko
    Goran Cvetanoski-Coko


    Broj postova : 49
    Age : 60
    Location : Skopje, Makedonija
    Registration date : 25.06.2013

    gnjezdo uradi sam - Page 2 Empty Re: gnjezdo uradi sam

    Postaj by Goran Cvetanoski-Coko čet 27 lip - 18:52

    Citajuci ovaj zadnji post u ovoj temi,ja stvarno neznam dali da se smejem ili da placem, ali opet od smeha.Citiracu ono ''gde ce mladi srat'' i ''gnezda nisu funkcionalna''.
    Pa doticni g-din Carduel izvodi stiglice ko sto mi menjamo carape,sto se jasno vidi po njegovim fotografijama i postovima po forumima,ali evo i on je na ''tapetu'',a bogami i Zako.
    Onda i ono ''gde ce izmet da ide,na glavu ostalim javrijama''
    Pa i neka ide na glavu ostalim pticima u gnezdu,(sto nema veze) jer najbitnije je da ima ko koga ''srat'',a mnogo tuznije je imati ma bilo kakva lepsa i ''funkcionalnija'' gnezda,a nemati sta da ih pokaki,to je najtuznije u celoj ovoj prici...Pozdrav svim odgajivacima,ali onim pravim.
    P.S.Stariji ljudi kazu; Ispeci Pa Reci.
    avatar
    fricko11


    Broj postova : 41
    Registration date : 10.06.2013

    gnjezdo uradi sam - Page 2 Empty Re: gnjezdo uradi sam

    Postaj by fricko11 pet 28 lip - 0:58

    Goran Cvetanoski-Coko je napisao/la:Citajuci ovaj zadnji post u ovoj temi,ja stvarno neznam dali da se smejem ili da placem, ali opet od smeha.Citiracu ono ''gde ce mladi srat'' i ''gnezda nisu funkcionalna''.                                            
    Pa doticni g-din Carduel izvodi stiglice ko sto mi menjamo carape,sto se jasno vidi po njegovim fotografijama i postovima po forumima,ali evo i on je na ''tapetu'',a bogami i Zako.                          
    Onda i ono ''gde ce izmet da ide,na glavu ostalim javrijama''                                                        
    Pa i neka ide na glavu ostalim pticima u gnezdu,(sto nema veze) jer najbitnije je da ima ko koga ''srat'',a mnogo tuznije je imati ma bilo kakva lepsa i ''funkcionalnija'' gnezda,a nemati sta da ih pokaki,to je najtuznije u celoj ovoj prici...Pozdrav svim odgajivacima,ali onim pravim.                        
    P.S.Stariji ljudi kazu; Ispeci Pa Reci.
    Pozdrav, osobno sam imao to iskustvo da kada je gnijezdo pre maskirano da ,,govna nakon 10-ak dana nemaju di! Dapače moraš se malo potrudit ali je bolje da oni izmet bacaju van gnijezda ;dakako da je bolje imat ono šta sere nego krasno i lipo a u njemu ništa !!
    Carduel
    Carduel


    Broj postova : 1278
    Age : 50
    Location : Ljubuški
    Registration date : 29.07.2009

    gnjezdo uradi sam - Page 2 Empty Re: gnjezdo uradi sam

    Postaj by Carduel pet 28 lip - 17:13

    Goran Cvetanoski-Coko je napisao/la:Citajuci ovaj zadnji post u ovoj temi,ja stvarno neznam dali da se smejem ili da placem, ali opet od smeha.Citiracu ono ''gde ce mladi srat'' i ''gnezda nisu funkcionalna''.                                            
    Pa doticni g-din Carduel izvodi stiglice ko sto mi menjamo carape,sto se jasno vidi po njegovim fotografijama i postovima po forumima,ali evo i on je na ''tapetu'',a bogami i Zako.                          
    Onda i ono ''gde ce izmet da ide,na glavu ostalim javrijama''                                                        
    Pa i neka ide na glavu ostalim pticima u gnezdu,(sto nema veze) jer najbitnije je da ima ko koga ''srat'',a mnogo tuznije je imati ma bilo kakva lepsa i ''funkcionalnija'' gnezda,a nemati sta da ih pokaki,to je najtuznije u celoj ovoj prici...Pozdrav svim odgajivacima,ali onim pravim.                        
    P.S.Stariji ljudi kazu; Ispeci Pa Reci.

    Normalno je da uzgajivači u uzgoju koriste mnoge osobne izume pa tako i pravljena gnijezda. Naravno, i sam sam to radio nekada prije. Logika stvari je da se ženki omogući čvrsto uporište gdje ona može saviti gnijezdo. Nisam primjetio neku razliku da bolje maskirano gnijezdo daje i bolje uzgojne rezultate. Kad sam bio u posjeti jednom od najačih uzgajivača FE prije mnogo godina nisam se mogao čudom isčudit kako je i koliko maskirano njegovo gnijezdo gdje su ženke štiglića izvodile mlade. Jedna najobičnija zimzelena grančica s vanjsku stranu žice u visini gdje se nalazi gnijezdo. Otkada sam došao u mogućnost da nabavim kanarinska gnijezda okanio sam se pravljenja gnijezda jer ova gnijezda mi nude funkcionalnost i lakoću upotreba što mi je najvažnije. Evo i ponovljen video snimak kako to izgleda u praksi.

    Goran Cvetanoski-Coko
    Goran Cvetanoski-Coko


    Broj postova : 49
    Age : 60
    Location : Skopje, Makedonija
    Registration date : 25.06.2013

    gnjezdo uradi sam - Page 2 Empty Re: gnjezdo uradi sam

    Postaj by Goran Cvetanoski-Coko pet 28 lip - 17:53

    Carduele mislim da ste shvatili poentu mog posta.Nevolim kritike koje ''nedrze vodu''.Ako imas bolje pokazi,ako nemas ne komentarisi sta valja ,a sta ne.Dokazani ste odgajivac stiglica tu nema dileme,a gnezdo je gnezdo naravno dobro postavljeno.Najbitnije je da se nesto koprca u njemu.pozz
    Carduel
    Carduel


    Broj postova : 1278
    Age : 50
    Location : Ljubuški
    Registration date : 29.07.2009

    gnjezdo uradi sam - Page 2 Empty Re: gnjezdo uradi sam

    Postaj by Carduel pet 28 lip - 18:23

    Goran Cvetanoski-Coko je napisao/la:Carduele mislim da ste shvatili poentu mog posta.Nevolim kritike koje ''nedrze vodu''.Ako imas bolje pokazi,ako nemas ne komentarisi sta valja ,a sta ne.Dokazani ste odgajivac stiglica tu nema dileme,a gnezdo je gnezdo naravno dobro postavljeno.Najbitnije je da se nesto koprca u njemu.pozz

    Naravno Gorane! Smile

    gnjezdo uradi sam - Page 2 Bztk

    gnjezdo uradi sam - Page 2 77wa

    Ako bude sreće moglo bi se ovdje dosta toga koprcati. cheers 

    gnjezdo uradi sam - Page 2 4cl8
    Goran Cvetanoski-Coko
    Goran Cvetanoski-Coko


    Broj postova : 49
    Age : 60
    Location : Skopje, Makedonija
    Registration date : 25.06.2013

    gnjezdo uradi sam - Page 2 Empty Re: gnjezdo uradi sam

    Postaj by Goran Cvetanoski-Coko pet 28 lip - 18:28

    Bice da je tako,koprca ce se tu vise njih vidim po jajima,cinimi se da su puna.
    Carduel
    Carduel


    Broj postova : 1278
    Age : 50
    Location : Ljubuški
    Registration date : 29.07.2009

    gnjezdo uradi sam - Page 2 Empty Re: gnjezdo uradi sam

    Postaj by Carduel pet 28 lip - 18:49

    Goran Cvetanoski-Coko je napisao/la:Bice da je tako,koprca ce se tu vise njih vidim po jajima,cinimi se da su puna.

    I meni se čini da su sva plodna. Vidjet ćemo. Volio bi kad bi othranila svih 6 mališana (naravno ako se svi izlegu) jer bi to za moj uzgoj štiglića bio rekord. Volim da se takmičim ali uglavnom sam sa sobom. Smile Do sada sam imao bezbroj puta othanjenih 5 mališana u gnijezdu ali ovo je drugi put da ženka nosi 6 jaja.

    Goran Cvetanoski-Coko
    Goran Cvetanoski-Coko


    Broj postova : 49
    Age : 60
    Location : Skopje, Makedonija
    Registration date : 25.06.2013

    gnjezdo uradi sam - Page 2 Empty Re: gnjezdo uradi sam

    Postaj by Goran Cvetanoski-Coko pet 28 lip - 19:02

    Onda ajdemo,neka pukne sestica.Drzimo ti palceve.
    Carduel
    Carduel


    Broj postova : 1278
    Age : 50
    Location : Ljubuški
    Registration date : 29.07.2009

    gnjezdo uradi sam - Page 2 Empty Re: gnjezdo uradi sam

    Postaj by Carduel pet 28 lip - 22:29

    Goran Cvetanoski-Coko je napisao/la:Onda ajdemo,neka pukne sestica.Drzimo ti palceve.

    Hvala kolega. cheers 
    Vrbanja
    Vrbanja


    Broj postova : 378
    Age : 60
    Location : svedska
    Registration date : 07.03.2010

    gnjezdo uradi sam - Page 2 Empty Re: gnjezdo uradi sam

    Postaj by Vrbanja sub 29 lip - 0:17

    Carduel je napisao/la:
    I meni se čini da su sva plodna. Vidjet ćemo. Volio bi kad bi othranila svih 6 mališana (naravno ako se svi izlegu) jer bi to za moj uzgoj štiglića bio rekord. Volim da se takmičim ali uglavnom sam sa sobom. :)Do sada sam imao bezbroj puta othanjenih 5 mališana u gnijezdu ali ovo je drugi put da ženka nosi 6 jaja.



    Koliku paznju i ljubav im polazes zasluzio si i taj rekord SRETNO
    Carduel
    Carduel


    Broj postova : 1278
    Age : 50
    Location : Ljubuški
    Registration date : 29.07.2009

    gnjezdo uradi sam - Page 2 Empty Re: gnjezdo uradi sam

    Postaj by Carduel sub 29 lip - 0:22

    Vrbanja je napisao/la:


    Koliku paznju i ljubav im polazes zasluzio si i taj rekord SRETNO

    Hvala kolega. cheers 
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    gnjezdo uradi sam - Page 2 Empty Re: gnjezdo uradi sam

    Postaj by bocka sub 29 lip - 0:35

    Goran Cvetanoski-Coko je napisao/la:Citajuci ovaj zadnji post u ovoj temi,ja stvarno neznam dali da se smejem ili da placem, ali opet od smeha.Citiracu ono ''gde ce mladi srat'' i ''gnezda nisu funkcionalna''.                                            
    Pa doticni g-din Carduel izvodi stiglice ko sto mi menjamo carape,sto se jasno vidi po njegovim fotografijama i postovima po forumima,ali evo i on je na ''tapetu'',a bogami i Zako.                          
    Onda i ono ''gde ce izmet da ide,na glavu ostalim javrijama''                                                        
    Pa i neka ide na glavu ostalim pticima u gnezdu,(sto nema veze) jer najbitnije je da ima ko koga ''srat'',a mnogo tuznije je imati ma bilo kakva lepsa i ''funkcionalnija'' gnezda,a nemati sta da ih pokaki,to je najtuznije u celoj ovoj prici...Pozdrav svim odgajivacima,ali onim pravim.                        
    P.S.Stariji ljudi kazu; Ispeci Pa Reci.


    Goran Cvetanoski-Coko je napisao/la:Carduele mislim da ste shvatili poentu mog posta.Nevolim kritike koje ''nedrze vodu''.Ako imas bolje pokazi,ako nemas ne komentarisi sta valja ,a sta ne.Dokazani ste odgajivac stiglica tu nema dileme,a gnezdo je gnezdo naravno dobro postavljeno.Najbitnije je da se nesto koprca u njemu.pozz


    Neznam kako da prihvatim ovag citata koga sam naveo ???
    Koliko sam imao prilike da upoznam dotičnog ptičara u roku od dve do tri godine imam utisak da ovaj vokabular u ova dva posta nije njegov.
    Sa Cokom nikad nismo se posvadjali da bi došo u ovakvoj prilici da me javno omalovažava i provocira, zašto je to uradio nek se on izjasni !
    Mioslim da je njegov avatar zlo upotrebljen od njegovog prijatelja kome ne zaslužuje da mu se ime spomene.
    Imajuči u predvid kakva ljubomora i zavist postoji kod makedonskih ptičara, meni je ispod časti da kontaktiram stakvim ljudima.
    Do sada svaki ptičar ko je bio kod mene u poseti, ljepo je bio primljen i počaščen a puno puta i nagradjen sa nekim poklonom.

    Dragane, pošto si shvatio poentu daj molimte objesnije i meni, jer ja nemam namere da ti se uvlačim u dupe a bogami dobro znamo ja i ti ko je ko !
    Ako si naseo na ovakve provokatore onda zaboravi me i sečaj se šta si sve naučio od Bocke.

    Osečam za potrebno da dokažem zbog čega nisam pristalica da se gnjezda nepotrebno zatrpavaju i maskiraju od praktičnih i funkcionalnih razloga od sledečih fotografija :


    https://2img.net/r/ihimg/a/img805/474/sgeu.jpg
    https://2img.net/r/ihimg/a/img832/3881/olp1.jpg
    https://2img.net/r/ihimg/a/img541/4581/o495.jpg
    https://2img.net/r/ihimg/a/img41/9335/tyj5.jpg
    https://2img.net/r/ihimg/a/img836/5435/4zx7.jpg
    https://2img.net/r/ihimg/a/img835/5746/vqhe.jpg
    https://2img.net/r/ihimg/a/img577/5982/gze4.jpg
    https://2img.net/r/ihimg/a/img51/9593/6ckq.jpg
    https://2img.net/r/ihimg/a/img33/425/d0a2.jpg
    https://2img.net/r/ihimg/a/img46/5285/rz1z.jpg
    https://2img.net/r/ihimg/scaled/thumb/703/4epm.jpg

    Ako Coko imas bolje slike postavi da ih vide ljudi clown
    Goran Cvetanoski-Coko
    Goran Cvetanoski-Coko


    Broj postova : 49
    Age : 60
    Location : Skopje, Makedonija
    Registration date : 25.06.2013

    gnjezdo uradi sam - Page 2 Empty Re: gnjezdo uradi sam

    Postaj by Goran Cvetanoski-Coko sub 29 lip - 1:10

    Nemam se sta izjasnjavati ali evo kad si vec zapeo.Niti te omalovazavam niti provociram,niti sam ti ime spomenuo.Tacno je da se nismo nikada posvadjali ali imam pravo na komentar oko gnezda i lepo sam napisao da je bitno da se ima nesto pokakat u gnezdu nego da se nema.I nevidim kako sam te omalovazio.Ako nesto imas pokazi i to je to,a to da je Carduel dosta toga naucio od tebe evo otvoreno kazacu,cisto sumljam.Moj avatar nemoze niko zloupotrebiti,taj sam kako pise na njemu.
    Goran Cvetanoski-Coko
    Goran Cvetanoski-Coko


    Broj postova : 49
    Age : 60
    Location : Skopje, Makedonija
    Registration date : 25.06.2013

    gnjezdo uradi sam - Page 2 Empty Re: gnjezdo uradi sam

    Postaj by Goran Cvetanoski-Coko sub 29 lip - 1:23

    Nisam odma video ono ispod napisano ''ako Coko imas bolje slike postavi da ih vide ljudi''
    Sutra cu postaviti evo da ti ispunim zelju,imaces sta videti.
    Carduel
    Carduel


    Broj postova : 1278
    Age : 50
    Location : Ljubuški
    Registration date : 29.07.2009

    gnjezdo uradi sam - Page 2 Empty Re: gnjezdo uradi sam

    Postaj by Carduel sub 29 lip - 1:43

    bocka je napisao/la:Dragane, pošto si shvatio poentu daj molimte objesnije i meni, jer ja nemam namere da ti se uvlačim u dupe a bogami dobro znamo ja i ti ko je ko !
    Ako si naseo na ovakve provokatore onda zaboravi me i sečaj se šta si sve naučio od Bocke.

    Ovaj dio nisam baš najbolje razumio! Zar ima potrebe za nekim uvlačenjem!? Iskreno, razočaran sam ovakvim rečenicama ničim izazvanih sa moje strane. Exclamation Question 
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    gnjezdo uradi sam - Page 2 Empty Re: gnjezdo uradi sam

    Postaj by bocka sub 29 lip - 12:21

    Carduel je napisao/la:

    Ovaj dio nisam baš najbolje razumio! Zar ima potrebe za nekim uvlačenjem!? Iskreno, razočaran sam ovakvim rečenicama ničim izazvanih sa moje strane. ExclamationQuestion 

    Carduel je napisao/la:

    Naravno Gorane! Smile

    Ako bude sreće moglo bi se ovdje dosta toga koprcati. cheers



    Carduel-e, Kako to da prvi deo rečenice nisi razumeo a da u drugi deo tvoje rečenice navodiš da si razočaran od istu rečenicu  koju nisi rarazumeo .

    Tvoj potvrdni odgovor je "Naravno Gorane! Smile"

    Zato sam te zamolio i sada isto činim pa objasni mi koja je ta POENTA, jer moj mentalni sklop ne može da shvati.

    Zamolo bi te da se otvoriš i javiš a ti sam znaš gde i kako.

    Pozdrav od čika Bocka
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    gnjezdo uradi sam - Page 2 Empty Re: gnjezdo uradi sam

    Postaj by bocka sub 29 lip - 12:51

    Goran Cvetanoski-Coko je napisao/la:Nemam se sta izjasnjavati ali evo kad si vec zapeo.Niti te omalovazavam niti provociram,niti sam ti ime spomenuo.Tacno je da se nismo nikada posvadjali ali imam pravo na komentar oko gnezda i lepo sam napisao da je bitno da se ima nesto pokakat u gnezdu nego da se nema.I nevidim kako sam te omalovazio.Ako nesto imas pokazi i to je to,a to da je Carduel dosta toga naucio od tebe evo otvoreno kazacu,cisto sumljam.Moj avatar nemoze niko zloupotrebiti,taj sam kako pise na njemu.

    Zdravo Coko,
    Imao si prilike da me dobro upoznaš za onoliko puta koliko si bio u poseti kod mene, trebam li ja tebi pokazivati moje ptice i sve ostalo šta imam ?
    Ako nisi imao nameru da provociraš i omalovažavaš, nisi morao da plačeš nitu da se smeješ, jer siguran sam (i ako nikada nisam video tvoje ptice) da tvoja gnjezda nisu tako maskirana pa verujem i kod gnjezda od zimovke koje odgajaš.
    Još i ovo da ne zaboravim, ja nisam nigde pomenuo Draganova gnjezda, nego si ti uvalio čoveka u ovu govnarsku temu.
    U moje vreme postojala je jedna ptičarska izreka " Gde ima ptica ima i govana "
    Veruj mi Coko da i sada u ovom postu ne verujem da ti to pišeš, zato molimte javi se na moj mob. 070-340-400 i da sednemo muški da se razumemo, ja nemam tvoj mobilni da te pozovem.
    Možeš i putem poruke da mi daš tvoj broj, ukoliko nečeš da se čujemo onda smatraču da iza tvog avatara stoji druga ličnost.
    Skoplje nije malo ali sigurno imačemo priliku u četiri oka da malo popričamo.

    Pozdrav,
    od čičko Bocka
    Goran Cvetanoski-Coko
    Goran Cvetanoski-Coko


    Broj postova : 49
    Age : 60
    Location : Skopje, Makedonija
    Registration date : 25.06.2013

    gnjezdo uradi sam - Page 2 Empty Re: gnjezdo uradi sam

    Postaj by Goran Cvetanoski-Coko sub 29 lip - 16:30

    bocka je napisao/la:

    Zdravo Coko,
    Imao si prilike da me dobro upoznaš za onoliko puta koliko si bio u poseti kod mene, trebam li ja tebi pokazivati moje ptice i sve ostalo šta imam ?
    Ako nisi imao nameru da provociraš i omalovažavaš, nisi morao da plačeš nitu da se smeješ, jer siguran sam (i ako nikada nisam video tvoje ptice) da tvoja gnjezda nisu tako maskirana pa verujem i kod gnjezda od zimovke koje odgajaš.
    Još i ovo da ne zaboravim, ja nisam nigde pomenuo Draganova gnjezda, nego si ti uvalio čoveka u ovu govnarsku temu.
    U moje vreme postojala je jedna ptičarska izreka " Gde ima ptica ima i govana "
    Veruj mi Coko da i sada u ovom postu ne verujem da ti to pišeš, zato molimte javi se na moj mob. 070-340-400 i da sednemo muški da se razumemo, ja nemam tvoj mobilni da te pozovem.
    Možeš i putem poruke da mi daš tvoj broj, ukoliko nečeš da se čujemo onda smatraču da iza tvog avatara stoji druga ličnost.
    Skoplje nije malo ali sigurno imačemo priliku u četiri oka da malo popričamo.

    Pozdrav,
    od čičko Bocka



    Kao prvo ja sam kod tebe bio par puta ali iskljucivo da kupim brasnare,a ne da gledam ptice jer iskreno nije se imalo sta videti.
    Kao drugo,Carduel je ozbiljan i zreo covek i nemogu ga uvaliti u nicemu,jer smo jedva promenili po 2-3 posta ovih dana, tako da, ko sam ja da bih mogao uticati na njega u bilo kom smislu.
    Kao trece nije posteno pominjati coveka,u nasim (mojim i tvojim) postovima.
    Kao cetvrto u samo dva dana pises nedolicne reci (uvlacenje u dupe i govnarska tema) sto ti neprilici godinama.
    I kao peto,ko si ti da se tebi javljam telefonom da bih rasciscivao neke dileme,ja i ti nismo na istom pticarskom skalilu (ljestvici).
    Carduel
    Carduel


    Broj postova : 1278
    Age : 50
    Location : Ljubuški
    Registration date : 29.07.2009

    gnjezdo uradi sam - Page 2 Empty Re: gnjezdo uradi sam

    Postaj by Carduel sub 29 lip - 17:46

    Goran Cvetanoski-Coko je napisao/la:Carduele mislim da ste shvatili poentu mog posta.Nevolim kritike koje ''nedrze vodu''.Ako imas bolje pokazi,ako nemas ne komentarisi sta valja ,a sta ne.Dokazani ste odgajivac stiglica tu nema dileme,a gnezdo je gnezdo naravno dobro postavljeno.Najbitnije je da se nesto koprca u njemu.pozz

    Da ne bi bilo nedoumice oko mojih postova, moj post (Naravno Gorane!) se odnosio na zadnju (boldiranu) rečenicu (Goran: Najbitnije je da se nesto koprca u njemu.) i u mojoj zadnjoj rečenici tog posta (Ako bude sreće moglo bi se ovdje dosta toga koprcati.) taj smisao je vidljiv.

    Bocke je napisao/la:Carduel-e, Kako to da prvi deo rečenice nisi razumeo a da u drugi deo tvoje rečenice navodiš da si razočaran od istu rečenicu  koju nisi rarazumeo.

    Koristio sam množinu u svom postu, a množina se ne odnosi na jednu rečenicu nego na više njih.

    Carduel je napisao/la:Ovaj dio nisam baš najbolje razumio! Zar ima potrebe za nekim uvlačenjem!? Iskreno, razočaran sam ovakvim rečenicama ničim izazvanih sa moje strane.

    U vašu konverzaciju ne želim da ulazim, to je najbolje da sami riješite. Nezahvalno je govoriti o tome tko je kakav ptičar, mislim da je dovoljno uzeti katalog sa izložbe i na zadnjim stranicama pročitati tko je tko. Srdačan pozdrav kolegama.
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    gnjezdo uradi sam - Page 2 Empty Re: gnjezdo uradi sam

    Postaj by bocka sub 29 lip - 22:39

    Dragane, kako ne shvačaš da si navučen u temu rendeer 

    Zašto se ne pojavljuješ na skajpu ?
    Kada sam ti trebao zvao si me svaki dan a sada otkako si upao u ovu zamku ne otvaraš se.

    pozdrav od Bocke
    mali mate
    mali mate


    Broj postova : 10
    Location : Dalmacija
    Registration date : 19.01.2013

    gnjezdo uradi sam - Page 2 Empty Re: gnjezdo uradi sam

    Postaj by mali mate ned 30 lip - 12:53

    bocka je napisao/la:Dragane, kako ne shvačaš da si navučen u temu rendeer 

    Zašto se ne pojavljuješ na skajpu ?
    Kada sam ti trebao zvao si me svaki dan a sada otkako si upao u ovu zamku ne otvaraš se.

    pozdrav od Bocke

    pa više mu ne tribate barba Bocka Very Happy 
    Sokoly
    Sokoly


    Broj postova : 31
    Location : Skopje - Makedonija
    Registration date : 21.08.2012

    gnjezdo uradi sam - Page 2 Empty Re: gnjezdo uradi sam

    Postaj by Sokoly ned 30 lip - 15:06

    Laughing  Neko ovde postaje paranoichan...i misli da se ceo svet vrti oko njega...Basketball 

    Pozdrav Coko,prijatelju stari

    Sramota je sto uradi jedna budala .... da petoro zdravih nemogu da oprave.

    KO se nagje prozvan nek slobodno pishe....Laughing 

    skopski maestro
    skopski maestro
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 488
    Age : 52
    Location : Skopje
    Registration date : 19.09.2011

    gnjezdo uradi sam - Page 2 Empty Re: gnjezdo uradi sam

    Postaj by skopski maestro ned 30 lip - 15:18

    Sokoly je napisao/la:Laughing   Neko ovde postaje paranoichan...i misli da se ceo svet vrti oko njega...Basketball 

    Pozdrav Coko,prijatelju stari

    Sramota je sto uradi jedna budala .... da petoro zdravih nemogu da oprave.

    KO se nagje prozvan nek slobodno pishe....Laughing 


    Poz majstore na SITE MAJSTORI

    ZDRAVO SOKOLY prijatelju de si odavno se nismo chuli... DELIM APSOLUTNO TVOJE MISHLJENJE
    Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

    Sponsored content


    gnjezdo uradi sam - Page 2 Empty Re: gnjezdo uradi sam

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: pet 19 tra - 8:22.