Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


    Pomoć, Australske zebe

    avatar
    Spaha007


    Broj postova : 1
    Registration date : 10.12.2015

    Pomoć, Australske zebe Empty Pomoć, Australske zebe

    Postaj by Spaha007 čet 10 pro - 1:54

    Pozz novi sam na ovom forumu i imam par pitanja, prije pet dana sam kod jednog uzgajivača u Sarajevu kupio 2 zebe mužijaka i ženku, mlade ptice od ove godine izležene u martu/aprilu, jako dobra linija dobro uzgojena i uopće nisu plašljive, kada sam ih donio tek u kavez bile su malo plasljive, dok već sutradan počele su se igrati, pjevati i zajedno provoditi vrijeme nakon tog dana su se promjenile, od jednom su počele uređivati gnijezdo donositi kojekakvo lišće sa dna kaveza komadićima vune itd. provode sve vrijeme zajedno preko dana im otvorim kavez ženka ne izlazi a mužijak izleti napravi par krugova i vrati se i tako 10-tak puta na dan, naizmjenično provode vrijeme u gnijezdu skoro ni ne ostavljajući ga samog a navečer su zajednou njemu i tako spavaju. Po ovim simptomima mislim da su spremen za parenje i mlade ne znam vi procjenite prema ovom mom tekstu ? Pojačao sam im hranu sa tvrdo kuhanim jajetom i raznoraznim povrćem, samo ne znam koliko smijem često davati to ? Svi ostali komentari su dobro došli jer nemam iskustva a volio bih im ugoditi i naprviti sve da im bude taman. Unaprijed zahvaljujem!!! Smile

      Sada je: čet 28 oľu - 20:36.