Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


2 posters

    CRVIĆI U IZMETU VRAPCA. molim vas pomozite, neman pojma o pticama!

    Doz
    Doz


    Broj postova : 2
    Registration date : 07.08.2015

    CRVIĆI U IZMETU VRAPCA. molim vas pomozite, neman pojma o pticama! Empty CRVIĆI U IZMETU VRAPCA. molim vas pomozite, neman pojma o pticama!

    Postaj by Doz pet 7 kol - 3:55

    Pozdrav!
    Nova sam u pticjim vodama i o pticama pojma neman.
    Iman kuci vrapca kojeg san pronasla kada je ispao iz gnijezda i imao 10ak dana, othranila ga, sada ima oko 3 mjeseca.
    Zivi slobodno u sobi, samo preko noci ode prespavat u svoju cibicu, iznimno je pitom i dobar.
    Trenutno je u procesu mitarenja nakon cega sam ga planirala pustit na slobodu.
    Danas san primjetila da mu se izmet nekako migolji, pogledam malo bolje i skuzim nekakve sicusne bijele kao crvice u izmetu.
    Sta je to? Sta da radim? POMAGAJTE! Osim toga mu je ponasanje normalno, barem ovako kako se meni neznalici cini (vesel je, skakuce, leti, igra se, jede, pije...)
    Nalazin se u Splitu i kako cujen od ljudi ni jedan veterinar tu nema pojma o pticama i samo me plase da ce ga jos ubit ako ga odveden da ga oni lijece.
    Svaki savjet i pomoc su dobrodosli! Hvala!
    ToniST
    ToniST


    Broj postova : 108
    Location : U ladovini
    Registration date : 14.03.2013

    CRVIĆI U IZMETU VRAPCA. molim vas pomozite, neman pojma o pticama! Empty Re: CRVIĆI U IZMETU VRAPCA. molim vas pomozite, neman pojma o pticama!

    Postaj by ToniST pet 7 kol - 11:32

    0958415799 javi se pa cu ti objasnit kako rijesit
    Doz
    Doz


    Broj postova : 2
    Registration date : 07.08.2015

    CRVIĆI U IZMETU VRAPCA. molim vas pomozite, neman pojma o pticama! Empty Re: CRVIĆI U IZMETU VRAPCA. molim vas pomozite, neman pojma o pticama!

    Postaj by Doz ned 9 kol - 15:56

    Nisan se vise javljala jer nisan nigdi uspila nabavit ivermectin, al kako san zivkala i raspitivala su me uputili na veterinarsku stanicu Solin i da tamo kupin piperazin citrat prah. To san kupila i stavila mu pinku toga na komadic pome i dala odma da izi. Osim toga san ga kupala u vodi s jabucnon kvasinom i dajen mu za pit vodu s cesnjakon. To san nasla na nekin pticarskin stranicama. Stavila san 3 cesnja u pola litre vode na 24 sata i onda mu u pojilicu promisan 1-2ml te vode na ostatak (8-9ml) obicne vode. To san sve radila dva dana za redon i evo danas cili dan buljim u govanca i sve se cini uredu, izgleda je uspilo. Za 10 dana treba ponovit to ciscenje s piperazinom.

    Sponsored content


    CRVIĆI U IZMETU VRAPCA. molim vas pomozite, neman pojma o pticama! Empty Re: CRVIĆI U IZMETU VRAPCA. molim vas pomozite, neman pojma o pticama!

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 19 tra - 19:37.