Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


2 posters

    MOLIM POMOĆ

    avatar
    fricko11


    Broj postova : 41
    Registration date : 10.06.2013

    MOLIM POMOĆ Empty MOLIM POMOĆ

    Postaj by fricko11 čet 4 srp - 22:22

    Živili,naime radi se o kanarinki koja je već odradila jednu kovadu sa faganelon,sad je problem (ili nije) šta je napravila opet gnjezdo uredno kako triba,faganel je pario u zadnjih 5-6 dana 15 puta ali jaja nema i gnjezdo je nekako nabacano materijalom?! Ništa nisam dirao ,sve isto kao i zadnji put samo...... ??? Može mi neko reći eventualni problem !! Fala unaprid!!
    zijada
    zijada


    Broj postova : 354
    Age : 50
    Location : Split
    Registration date : 07.08.2010

    MOLIM POMOĆ Empty Re: MOLIM POMOĆ

    Postaj by zijada sub 6 srp - 10:00

    fricko11 je napisao/la:Živili,naime radi se o kanarinki koja je već odradila jednu kovadu sa faganelon,sad je problem (ili nije) šta je napravila opet gnjezdo uredno kako triba,faganel je pario u zadnjih 5-6 dana 15 puta ali jaja nema i gnjezdo je nekako nabacano materijalom?! Ništa nisam dirao ,sve isto kao i zadnji put samo...... ??? Može mi neko reći eventualni problem !! Fala unaprid!!

    Moraš kanarinki prominit ime ne odgovara joj bernadica......
    avatar
    fricko11


    Broj postova : 41
    Registration date : 10.06.2013

    MOLIM POMOĆ Empty Re: MOLIM POMOĆ

    Postaj by fricko11 sub 6 srp - 10:39

    zijada je napisao/la:

    Moraš kanarinki prominit ime ne odgovara joj bernadica......

    Ovo ti je vjerovatno vrh tvoga tičarskog znanja ! Eto pa poslušat i tebe jer san ja čovik koji če rado poslušat poneki savjet, a još uz to ;VIŠE ZNAJU ČOVIK I MAGARAC NEGO SAM ČOVIK ; Živio mi ti!!

    Sponsored content


    MOLIM POMOĆ Empty Re: MOLIM POMOĆ

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 29 oľu - 8:35.