Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+6
ikayke
zvrcko sen
Branimir
kreso
seadriver
bocka
10 posters

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ Empty SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by bocka čet 15 sij - 21:31

    DA BI BILI U TOKU SA SVETSKIM SPORTOM PREDLAŽEM OTVORITI NOVU TEMU O RUKOMETU.
    POŠTO ZA NEKI DAN POČINJE SVETSKO PRVENSTVO U RUKOMETU JA BI POKUŠAO DATI MOJU PROGNOZU.
    ZA PRVA TRI MESTA BORIČESE ŠPANJOLSKA, RUSIJA I DOMAČIN HRVATSKA.
    EKIPA IZNENAĐENJA MISLIM DA ČE BITI MAKEDONIJA.
    NAJVEČE RAZOČARANJE BIČE ARBITRAŽA. (u rukometu je največa mafija).
    NAVIJAČU ZA HRVATSKU, NE ZATO ŠTO JE DOMAČIN, NEGO ZBOG TOGA ŠTO HRVATI IMAJU HIPOTEKU U RUKOMETU I PRAVO DA OSVOJE MEDALJU.
    NADAM SE DA MEĐU PTIČARA IMA I LJUBITELJA SPORTA, ZATO OČEKUJEM KOMENTARE TOKOM SVETSKOG PRVENSTVA.
    SPORTSKI
    ZDRAVAO !!!
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by seadriver čet 15 sij - 21:52

    bocka je napisao/la:DA BI BILI U TOKU SA SVETSKIM SPORTOM PREDLAŽEM OTVORITI NOVU TEMU O RUKOMETU.
    POŠTO ZA NEKI DAN POČINJE SVETSKO PRVENSTVO U RUKOMETU JA BI POKUŠAO DATI MOJU PROGNOZU.
    ZA PRVA TRI MESTA BORIČESE ŠPANJOLSKA, RUSIJA I DOMAČIN HRVATSKA.
    EKIPA IZNENAĐENJA MISLIM DA ČE BITI MAKEDONIJA.
    NAJVEČE RAZOČARANJE BIČE ARBITRAŽA. (u rukometu je največa mafija).
    NAVIJAČU ZA HRVATSKU, NE ZATO ŠTO JE DOMAČIN, NEGO ZBOG TOGA ŠTO HRVATI IMAJU HIPOTEKU U RUKOMETU I PRAVO DA OSVOJE MEDALJU.
    NADAM SE DA MEĐU PTIČARA IMA I LJUBITELJA SPORTA, ZATO OČEKUJEM KOMENTARE TOKOM SVETSKOG PRVENSTVA.
    SPORTSKI
    ZDRAVAO !!!

    Po onome sta je Rusija pokazala u pripremnim utakmicama mislim da nece daleko. Spanjolska je standardno uvik dobra i ako im se poklope neke stvari mogu do medalje. Za mene je uz Hrvatsku najveci favorit prvenstva Francuska.
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by kreso pet 16 sij - 1:01

    bocka ukra si mi temu taman san je mislija postavit i ja ,spanjolci su gadni po meni i francuzi a po meni mi sa balicen smo jedno a bez njega skroz druga reprezentacija po meni o njegovoj formi dobar dio ovisimo triba vidit u kakvom je on stanju
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by bocka pet 16 sij - 1:20

    OPROSTI KREŠO ZA TEMU ALI MENI JE ŽIVOT PROŠAO U SPORTU.
    PROŠLE GODINE SAM SE POVUKO IZ SPORTA.
    SADA PLANIRAM PUNO VIŠE VREMENA DA PROVEDEM NA PTIČARSTVO.
    HRVATSKA REPREZENTACIJA KAO DOMAČIN IMA DOBRE ŠANSE, MEĐUTIM OPASNA JE RUKOMETNA MAFIJA.
    AKO DOMAČIN USPE DA SRIHTA SA DELEGATIMA ONDA SVE JE MOGUČE.
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by Branimir pet 16 sij - 12:57

    Vidim ja da je kolega Bocka ljubitelj rukometa, prvo tema sa ženskim rukometom a sad sa muškim, svaka čast! Po meni favoriti uz Hrvatsku su apsolutno Francuska a zatim Njemačka i Danska. Ovo je dobro što je Krešo napisao da se sva naša igra vrti oko Balića.
    avatar
    Gost
    Gost


    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by Gost pet 16 sij - 22:24

    MA nekako mi se gadi to što smo mi domaćini,jer smo skloni zanošenju i pretjeranom entuzijazmu........do granice umišljenosti........

    Volim kad igramo olimpijadu i prvenstva........ali ovo kod nas će mediji upropastiti i uspješno mi sve ogadit.......cijeli dan na radiu,pa onda na tv-u pa ujutro u novinama.....sve agresivan i napadan marketing.......

    Moram pod hitno odselit na selo i bavit se ticama.... Wink
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by zvrcko sen pet 16 sij - 22:28

    ajme na otvaranju onaj jadi turčin navijači ga pojili ,,,,tribalo je čoviku objasnit u koju je košnicu upa
    avatar
    Gost
    Gost


    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by Gost pet 16 sij - 22:43

    Nek su oni samo spomen sanadera popljuvali....to znači da bi ga uništili da se uživo pojavi...i to mu znači političku smrt..... ja sretan...
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by bocka sub 17 sij - 0:20

    DOBRA JE OVA OPOMENA ZA HRVATSKU REPREZENTACIJU.
    OVA TEŠKA POBEDA VALDA ČE VASPITNO DELOVATI IGRAČIMA I MALO ČE IH PRIZEMLITI KAKO BI ANGAŽOVANIJE PRODUŽILI PRVENSTVO.
    OVO JE PRVI MOJ UTISAK
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by ikayke sub 17 sij - 0:34

    Dobro su prosli.... malo su ih stisli korejci...neka su.... da su ih pregazili bi se previse umislili... ovako ce mozda krenuti na bolje i igra i sve....
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by seadriver sub 17 sij - 0:57

    Ja mislim da su nasi nisu uopce igrali lose, cak i vrlo dobro a korejci su me pozitivno iznenadili. Kladim se na njih da ulaze u drugi krug ispred svedske!
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by kreso sub 17 sij - 1:23

    blago vam se bar ste gledali tekmu a ja na treningu u to vrime
    saso78
    saso78


    Broj postova : 771
    Age : 45
    Location : Makedonija
    Registration date : 20.07.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by saso78 sub 17 sij - 2:06

    Ja mislim da ste tesko prosli i da ste malo potcjenili Korejce,ali ipak nakraju iskustvo je pobjedilo neiskustvo.Nastavie sa pobedama.Sutra igramo mi Makedonce pa vidicemo kako ce mo proci.U vrloj tezoj grupi smo ali nadamo se na dobar rezultat u grupu.
    Danas u 19.30 igramo sa Tunis nadamo se na pocetak sa pozitivan rezultat.
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by zvrcko sen sub 17 sij - 2:15

    koreja je jaka uigrana ekipa .. a ugranost svakog kolektivnog sporta je snaga.....

    nisam se nada lakoj pobjedi bila je to utakmica grča pokazuju obrane i stative ipak je hrvatska za klasu bolja i sa svakom utakmicom će biti...

    mislim da je dobro da su nas spustili na zemlju kako igrače tako i navijače......

    nije lako igrati nikome pred onakvim navijačima ,,,,,,, izviždali ivu, ovacijama ispratili turčina, izasrali prevodioca da nije u splitu bilo bi tragikomično
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 30
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by lord189 sub 17 sij - 11:01

    uuu jaka je koreja zamoli mi popušili a jebate svaki izgleda ko bruce lee a imaju strašnog golmana svaka mu čast 47% obrana to triba znat,al ipak smo mi HRVATI.
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by Branimir sub 17 sij - 21:43

    Nas je kao i svu javnost iznenadila odlična igra Koreje, što i nije čudno budući da "žuti" ulažu jako puno u sport opčenito, tako da ni rezultati ne bi smjeli izostati. Uz novac nije im problem uzeti europske stručnjake i usavršavati igru a radne navike imaju.
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by bocka sub 17 sij - 23:06

    NA NISMO IMALI "KIRO LAZAROVA" DOBILI BI SMO TUNIŽANE.
    VELIKI IGRAČI IGRAJU KAD JE NAJTEŽE.
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by seadriver ned 18 sij - 2:13

    E moj bocka taj Tunis je i Hrvatskoj u najboljim danima radio velike probleme. Sjecam se jedne vazne utakmice di smo ih jedva dobili nakon izvodjenja sedmeraca. Imaju par dobrih vanjskih pucaca, sve u svemu jako dobra reprezentacija koja je u stanju ako je krene svakoga iznenadit
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by bocka pon 19 sij - 19:16

    "IMA BOGA"

    DA NISMO IMALI KIRO LAZAROVA IZGUBILI BI.

    IHF NAJVEČA SVETSKA MAFIJA.

    OČEKUJEM KOMENTAR
    saso78
    saso78


    Broj postova : 771
    Age : 45
    Location : Makedonija
    Registration date : 20.07.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by saso78 pon 19 sij - 19:26

    Bog je bio snama.
    Jos su nam Rusi ostali,a sa Njemcima je lako.
    Very Happy
    A sudci?pa zna se sudije pede...
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by kreso uto 20 sij - 0:10

    lazarov je igracina to se zna i drago mi je radi makedonije samo tako naprid al poraz srbije od brazila ne razumin nikako
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by Branimir uto 20 sij - 15:56

    Ovo protiv Kuvajta i kube je bio samo trening, sada če se tek vidjeti prava snaga reprezentacije.
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by bocka čet 22 sij - 0:05

    VEČERAS GLEDALI SMO FINALE PRED FINALE.
    ČESTITAM HRVATSKOJ NA POBEDU PROTIV ŠPANIJU.
    OD MOJIH FAVORITA OSTALA JE HRVATSKA, SADA SAM SIGURAN DA SVETSKI PRVAK BIČE HRVATSKA.
    avatar
    Gost
    Gost


    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by Gost čet 22 sij - 0:20

    Jebo te led...jesam se napio...igramo toliko dobro da samo čekam razočaranje... Very Happy
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by xyz čet 22 sij - 10:14

    A, jesmo ih dobro dobili, Španjolce. Ja mislin da su k vragu dali mene i tićara na španjolskom forumu Silvestrissimo, kad nam u profilu lokacija piše Croatia cheers cheers

    Sponsored content


    SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ Empty Re: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO U HRVATSKOJ

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: čet 28 oľu - 14:43.