Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


4 posters

    Nabava prstenova za 2013. za nove uzgajivače ?

    Kikan
    Kikan


    Broj postova : 23
    Location : Istra
    Registration date : 13.11.2012

    Nabava prstenova za 2013.  za nove uzgajivače ? Empty Nabava prstenova za 2013. za nove uzgajivače ?

    Postaj by Kikan sri 24 tra - 22:57

    Kako su se prstenovi za uzgojnu 2013. mogli naručiti zaključno do kraja 2012., zanima me što je sa onima koji su se registrirali ili čekaju rješenje za uzgoj faune nakon siječnja 2013. ? Da li to znači da oni ne mogu dobiti prstenove naknadno za 2013. godinu ? Ili se ipak nešto može napraviti ? Malo mi je to glupo. Question Pitam to iz razloga jer sam jedan od tih. Crying or Very sad
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    Nabava prstenova za 2013.  za nove uzgajivače ? Empty Re: Nabava prstenova za 2013. za nove uzgajivače ?

    Postaj by ticar sri 24 tra - 23:30

    Kikan je napisao/la:Kako su se prstenovi za uzgojnu 2013. mogli naručiti zaključno do kraja 2012., zanima me što je sa onima koji su se registrirali ili čekaju rješenje za uzgoj faune nakon siječnja 2013. ? Da li to znači da oni ne mogu dobiti prstenove naknadno za 2013. godinu ? Ili se ipak nešto može napraviti ? Malo mi je to glupo. Question Pitam to iz razloga jer sam jedan od tih. Crying or Very sad

    ja mislim da ove godine više ne možeš nabaviti prstenje.
    Mozaik
    Mozaik


    Broj postova : 134
    Age : 38
    Location : Rijeka
    Registration date : 24.11.2010

    Nabava prstenova za 2013.  za nove uzgajivače ? Empty Re: Nabava prstenova za 2013. za nove uzgajivače ?

    Postaj by Mozaik čet 25 tra - 2:14

    Kikan je napisao/la:Kako su se prstenovi za uzgojnu 2013. mogli naručiti zaključno do kraja 2012., zanima me što je sa onima koji su se registrirali ili čekaju rješenje za uzgoj faune nakon siječnja 2013. ? Da li to znači da oni ne mogu dobiti prstenove naknadno za 2013. godinu ? Ili se ipak nešto može napraviti ? Malo mi je to glupo. Question Pitam to iz razloga jer sam jedan od tih. Crying or Very sad

    Nazalost nista za ovu godinu.
    zako
    zako


    Broj postova : 334
    Age : 55
    Location : Osijek
    Registration date : 02.02.2012

    Nabava prstenova za 2013.  za nove uzgajivače ? Empty Re: Nabava prstenova za 2013. za nove uzgajivače ?

    Postaj by zako čet 25 tra - 21:10

    I ja sam prstenje naručio još u 9. mjesecu prošle godine, a dozvolu sam dobio u prvom ove. Zato za na godinu nemoj kasniti.

    Sponsored content


    Nabava prstenova za 2013.  za nove uzgajivače ? Empty Re: Nabava prstenova za 2013. za nove uzgajivače ?

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: čet 28 oľu - 23:29.