Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


5 posters

    Dodju tako vremena kada pamet zašuti, budala progovori i fukara se obogati

    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    Dodju tako vremena kada pamet zašuti, budala progovori i fukara se obogati Empty Dodju tako vremena kada pamet zašuti, budala progovori i fukara se obogati

    Postaj by zvrcko sen sub 13 tra - 10:37

    evo od 21.01.2012 nisam napisa niti jedan redak na forumu,,,da sam don kihot, sanjar znao sam ..da će mi teško pasti nerad, laž, zloba, licemjerje znao sam ali otkrio sam realni svijet....

    gdje su sada ti koji su me prozivali, kritizirali, poziva se na red rad i disciplinu ...
    gdje su,,,što su uradili,,,kakvi su im rezultati

    trebalo mi je puno da mogu suspregnuti osjećaje i realno nastaviti uživati u ovom hobiju...forum sam aktivno pratija,,ali nisam sudjelova..

    evo me jačeg , snažnijeg a i iskusnijeg

    Pozdrav svima pa i gore spomenutima....

    Pozdravlja Vas vaš Vjenceslav Čorić
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    Dodju tako vremena kada pamet zašuti, budala progovori i fukara se obogati Empty Re: Dodju tako vremena kada pamet zašuti, budala progovori i fukara se obogati

    Postaj by bocka sub 13 tra - 21:38

    Veno Legendo,

    Raduje je me da si si vratio u staro jato pogotovo sto si ostao moderator.
    Ja mislim da si uvjek bio jak a sto se tice znanja I iskustva ja ti javno skidam kaapu I vjerujem da nisam u onaj spisak affraid

    Puno pozdrava od Tvojeg prijatelja Bocka
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    Dodju tako vremena kada pamet zašuti, budala progovori i fukara se obogati Empty Re: Dodju tako vremena kada pamet zašuti, budala progovori i fukara se obogati

    Postaj by Branimir sub 13 tra - 22:38

    A dobro si se i sjetio vratiti..... Very Happy Dobro došao nazad!!! Pozzzz iz Senja!!!
    vlado
    vlado


    Broj postova : 856
    Age : 49
    Location : Tihaljina-Hercegovina
    Registration date : 22.01.2010

    Dodju tako vremena kada pamet zašuti, budala progovori i fukara se obogati Empty Re: Dodju tako vremena kada pamet zašuti, budala progovori i fukara se obogati

    Postaj by vlado sub 13 tra - 22:48

    Dobro došao prijatelju. cheers cheers
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    Dodju tako vremena kada pamet zašuti, budala progovori i fukara se obogati Empty Re: Dodju tako vremena kada pamet zašuti, budala progovori i fukara se obogati

    Postaj by PESTI sri 24 tra - 10:30

    zvrcko sen je napisao/la:evo od 21.01.2012 nisam napisa niti jedan redak na forumu,,,da sam don kihot, sanjar znao sam ..da će mi teško pasti nerad, laž, zloba, licemjerje znao sam ali otkrio sam realni svijet....

    gdje su sada ti koji su me prozivali, kritizirali, poziva se na red rad i disciplinu ...
    gdje su,,,što su uradili,,,kakvi su im rezultati

    trebalo mi je puno da mogu suspregnuti osjećaje i realno nastaviti uživati u ovom hobiju...forum sam aktivno pratija,,ali nisam sudjelova..

    evo me jačeg , snažnijeg a i iskusnijeg

    Pozdrav svima pa i gore spomenutima....

    Pozdravlja Vas vaš Vjenceslav Čorić


    Medo, živio ti meni ,drago mi je čuti da si pun snage i da ponovo uživaš u ticama . cheers

    Sponsored content


    Dodju tako vremena kada pamet zašuti, budala progovori i fukara se obogati Empty Re: Dodju tako vremena kada pamet zašuti, budala progovori i fukara se obogati

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 26 tra - 10:27.