Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


5 posters

    KOMARCI PROBLEM

    works
    works


    Broj postova : 81
    Age : 47
    Location : Čepin
    Registration date : 04.01.2011

    KOMARCI PROBLEM  Empty KOMARCI PROBLEM

    Postaj by works čet 16 lip - 15:19

    Nakon sezone razmnožavanja, prebacio sam ptice u volijeru koja se nalazi u garaži.

    Tijekom dana garaža je stalno otvorena, tako da komarci imaju mogućnost da gnjave ptice. Naročito je to izraženo u večernjim satima i tijekom noći kada više nije toliko vruče. Moram napomenuti da zatvaram garažu preko noći.

    S obzirom da sam ptice prvi put prebacio u garažu. mogu li te napasti nauditi mladim ili starim pticama?

    Pozdrav svima.

    Works

    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    KOMARCI PROBLEM  Empty Re: KOMARCI PROBLEM

    Postaj by zoranV čet 16 lip - 16:03

    Zar u Slavoniji ima komaraca?? Very Happy Wink Wink Very Happy
    evmolp
    evmolp


    Broj postova : 117
    Age : 48
    Location : Skopje
    Registration date : 22.07.2009

    KOMARCI PROBLEM  Empty Re: KOMARCI PROBLEM

    Postaj by evmolp čet 16 lip - 16:18

    works je napisao/la:Nakon sezone razmnožavanja, prebacio sam ptice u volijeru koja se nalazi u garaži.

    Tijekom dana garaža je stalno otvorena, tako da komarci imaju mogućnost da gnjave ptice. Naročito je to izraženo u večernjim satima i tijekom noći kada više nije toliko vruče. Moram napomenuti da zatvaram garažu preko noći.

    S obzirom da sam ptice prvi put prebacio u garažu. mogu li te napasti nauditi mladim ili starim pticama?

    Pozdrav svima.

    Works

    Komarci znaju stvarno da naprave probleme. Najbolje je da mozes nekako postaviti zastitnu mrezu. Kao preventivu mozes unutra postaviti saksije sa bosiljkom od koga komarci beze. A jos vise komarci bjeze od belog luka. U vodu koju dajes za kupanje, uvece stavi na 1 L. cep jabucnog octa i dve zgnjecene glavicke belog luka i sutradan im daj da se okupaju u tu vodu. Ptice poprime miris koji se ne dopada komarcima. Laughing
    Pozdrav.
    avatar
    mipticar


    Broj postova : 844
    Location : ZAGREB
    Registration date : 01.05.2009

    KOMARCI PROBLEM  Empty Re: KOMARCI PROBLEM

    Postaj by mipticar čet 16 lip - 22:33

    Kratko i jasno : Ptice tretiraj sa Frontlain combo jer isto vrijedi i za komarce !
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    KOMARCI PROBLEM  Empty Re: KOMARCI PROBLEM

    Postaj by kreso čet 16 lip - 23:23

    koliko trebaju bit stari mladi da se mogu tretirat sa tim frontlajnon combo?
    evmolp
    evmolp


    Broj postova : 117
    Age : 48
    Location : Skopje
    Registration date : 22.07.2009

    KOMARCI PROBLEM  Empty Re: KOMARCI PROBLEM

    Postaj by evmolp pet 17 lip - 0:50

    mipticar je napisao/la:Kratko i jasno : Ptice tretiraj sa Frontlain combo jer isto vrijedi i za komarce !
    Mozda frontline isto vrijedi i za komarce ali nece da ih spreci da maltretiraju ptice. Ipak mislim da je bolje da se upotrebi nesto aromaticno, a to u kombinaciji sa frontlineom je jos bolja varijanta.

    Sponsored content


    KOMARCI PROBLEM  Empty Re: KOMARCI PROBLEM

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 19 tra - 13:11.