Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


3 posters

    Limit postova, za auto aktivaciju PM-ova

    avatar
    Gost
    Gost


    Limit postova, za auto aktivaciju PM-ova Empty Limit postova, za auto aktivaciju PM-ova

    Postaj by Gost pet 4 oľu - 18:38

    Nadam se da pisem na pravo mjesto, nigdje nemogu da nadjem koji limit postova moram ispuniti da mogu odgovoriti na privatnu poruku, vidim da je postavljen limit ali nestoji koliki je. Nezelim da pitam da mi se to aktivira posebno,ako je tako pravilo, a ja novi clan,od juce. Opet bilo bi dobro znati,jer ljudi koji mi salju pm neznaju da nemogu odgovoriti nego mogu pomisliti da nezelim, samo zbog toga ovo i pitam.
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    Limit postova, za auto aktivaciju PM-ova Empty Re: Limit postova, za auto aktivaciju PM-ova

    Postaj by ikayke pet 4 oľu - 18:50

    min 15 postova
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    Limit postova, za auto aktivaciju PM-ova Empty Re: Limit postova, za auto aktivaciju PM-ova

    Postaj by bocka pet 4 oľu - 21:16

    Otkako sam pročitao EUMOx-ov post odmah sam primetio da su i kod mene obrisani sve postove na relaciju sa EUMOx-som.
    Poruke su bile korektne sa obe strane i nevidim razloga da su i kod mene te postove obrisane.
    Admine, vi imate pravo raditi na forumu kako vi smatrate samo nemojte da nas kao članove ovog foruma da pocenjivate i brišete naše privatne poruke.
    Pozdrav Bocka
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    Limit postova, za auto aktivaciju PM-ova Empty Re: Limit postova, za auto aktivaciju PM-ova

    Postaj by ikayke pet 4 oľu - 21:28

    Admin nije u mogucnosti niti citati niti brisati privatne poruke clanova ovog foruma.

    Postovi koji su obrisani, bez obzira na vase osobno stajaliste, obrisani su jer nisu bili u skladu sa pravilima foruma, te ce tako i nadalje ostati ukoliko se ne bude pridrzavalo teme koju obuhvaca taj topic ili su provokativnog ili neukusnog karaktera.
    Iako forum broji nemali bro clanova uvijek se relativno isti broj clanova zali da su degradirani ili da su podcjenjeni, sto nikako nije tocno a kamo li korektno sa njihove strane.

    Kao i do sada forum ce se moderirati po pravilima i stajalistima administratora i moderatora koji su izabrani od vodstva foruma, a sve u svrhu kako bi nam svima bilo ugodnije. A ukoliko pojedinci ne mogu ili ne zele prihvatiti takvu cinjenicu uistinu mi je zao ali im ne mogu pomoci.

    Lijep Pozdrav

    Admin
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    Limit postova, za auto aktivaciju PM-ova Empty Re: Limit postova, za auto aktivaciju PM-ova

    Postaj by ikayke pet 4 oľu - 21:29

    bocka je napisao/la:Otkako sam pročitao EUMOx-ov post odmah sam primetio da su i kod mene obrisani sve postove na relaciju sa EUMOx-som.
    Poruke su bile korektne sa obe strane i nevidim razloga da su i kod mene te postove obrisane.
    Admine, vi imate pravo raditi na forumu kako vi smatrate samo nemojte da nas kao članove ovog foruma da pocenjivate i brišete naše privatne poruke.
    Pozdrav Bocka

    Admin nije u mogucnosti niti citati niti brisati privatne poruke clanova ovog foruma.

    Postovi koji su obrisani, bez obzira na vase osobno stajaliste, obrisani su jer nisu bili u skladu sa pravilima foruma, te ce tako i nadalje ostati ukoliko se ne bude pridrzavalo teme koju obuhvaca taj topic ili su provokativnog ili neukusnog karaktera.
    Iako forum broji nemali broj clanova uvijek se relativno isti broj clanova zali da su degradirani ili da su podcjenjeni, sto nikako nije tocno a kamo li korektno sa njihove strane.

    Kao i do sada forum ce se moderirati po pravilima i stajalistima administratora i moderatora koji su izabrani od vodstva foruma, a sve u svrhu kako bi nam svima bilo ugodnije. A ukoliko pojedinci ne mogu ili ne zele prihvatiti takvu cinjenicu uistinu mi je zao ali im ne mogu pomoci.

    Lijep Pozdrav

    Admin
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Limit postova, za auto aktivaciju PM-ova Empty Re: Limit postova, za auto aktivaciju PM-ova

    Postaj by xyz pet 4 oľu - 22:20

    Pozdrav!

    Da razjasnim jednu nejasnoću, kada se član obriše (bilo sam, bilo putem moderatora) nestanu sve privatne poruke koje je svatko izmjenio s obrisanom osobom.

    Također su i meni automatski nestale sve privatne poruke sa osobom koja se izbrisala sa foruma.

    Mi ne možemo čitati ničije privatne poruke.

    Gosp. Bocka, u svojim optužbama ste direktni bez da se raspitate i provjerite situaciju.

    avatar
    Gost
    Gost


    Limit postova, za auto aktivaciju PM-ova Empty Re: Limit postova, za auto aktivaciju PM-ova

    Postaj by Gost pet 4 oľu - 23:48

    BOCKA, za Administratora kako vidis vise nisam EUMOx, nego "osoba" , a i on za mene Administrator.

    Al se nedam. cheers
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    Limit postova, za auto aktivaciju PM-ova Empty Re: Limit postova, za auto aktivaciju PM-ova

    Postaj by bocka pet 4 oľu - 23:58

    Dražene cenim tvoje objašnjenje, žao mi je što je prestala naša komunikacija pa mislim da i zbog toga je došlo do nesporazuma.
    Ovo šta si naveo pretpostavljam da je tako jer ja nisam nikada imao ovakvih problema pa pokušacu sa mojim web majstorom to saznati.
    U svakom slučaju trebamo i dalje sarađivati u interesu ptičarstva.
    Pozdrav Bocka
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Limit postova, za auto aktivaciju PM-ova Empty Re: Limit postova, za auto aktivaciju PM-ova

    Postaj by xyz sub 5 oľu - 2:47

    Kolege moje drage, za mene niste samo osobe, nego puno više od toga.

    Ali vaše svađe i prepucavanja su mi totalno bez veze, dječje gluposti i gubljenje vremena. Pogotvo kad mi počnu stizati poruke;

    - on je meni rekao ono, a ja njemu ono, i sl. Pa onda zahtjevi, nagovaranja, ovo - ono.

    Dosadilo mi je to u ovih zadnjih par godina, ne da mi se zamarat s glupostima..

    Stoga mi nemojte zamjeriti šta držim laganu distancu.

    Sponsored content


    Limit postova, za auto aktivaciju PM-ova Empty Re: Limit postova, za auto aktivaciju PM-ova

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 19 tra - 15:29.