Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+6
Dule
ticar
crv
Boban NA
Dean
ERVINO
10 posters

    Eumo - Spolno vezano i recesivno

    avatar
    Gost
    Gost


    Eumo - Spolno vezano i recesivno - Page 3 Empty Re: Eumo - Spolno vezano i recesivno

    Postaj by Gost pet 4 oľu - 23:59

    Seade,desava li se sta kod tebe? kod mene se vec uveliko "lezi" , ja mislim da je ovo kod mene neka pocetnicka sreca...
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    Eumo - Spolno vezano i recesivno - Page 3 Empty Re: Eumo - Spolno vezano i recesivno

    Postaj by ticar sub 5 oľu - 5:21

    EUMOx je napisao/la:Seade,desava li se sta kod tebe? kod mene se vec uveliko "lezi" , ja mislim da je ovo kod mene neka pocetnicka sreca...

    ne veseli se prerano.
    avatar
    Gost
    Gost


    Eumo - Spolno vezano i recesivno - Page 3 Empty Re: Eumo - Spolno vezano i recesivno

    Postaj by Gost sub 5 oľu - 11:59

    To gore nije moj post u originalu,cenzurom i promjenom izgubio je svoje znacenje,pa moze se i pobrisati komplet.
    Inace, 1. radovanje je u ovom hobiju je kad se pravi gnjezdo 2. kad se broje jaja 3. kad se osvjetle jaja baterijom. Ja sam na 3. jer je dobro sa obzirom na mjesec u kalendaru. Zato sam u postu (gore) htjeo da razmjenim informacije sa ostalim uzgajivacima i uporedimo desavanja,sto je mozda na prvi pogled izgledalo drugacije nego sto sam iskreno i mislio,pa je doslo do cenzure...Nema veze,tako i treba,ako postoji sumnja neka se brise da nedodje do nekih nesporazuma.

    Sponsored content


    Eumo - Spolno vezano i recesivno - Page 3 Empty Re: Eumo - Spolno vezano i recesivno

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: pet 19 tra - 10:38.