Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+21
Rasko
mutacija
crv
ERVINO
krstokljun
bocka
sgobin
markozd
ticar
zvrcko sen
imarij71
vlado
Merlo
PESTI
Renato.M
Dean
malinois
čajka
matija
zoranV
turbozd
25 posters

    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica

    turbozd
    turbozd


    Broj postova : 261
    Age : 50
    Location : zadar
    Registration date : 31.08.2010

    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica Empty Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica

    Postaj by turbozd pon 6 pro - 2:17

    Izložba dostojna prvenstva Hrvatske,a i kvaliteta ptica neupitna.Kao ekipa radimo lagano jer nam je omogućen prostor za fleksibilno radno vrime.Nadamo se da će sve biti na svom mistu do otvaranja.I još nešto kako idu dani Božića di je potribna lipa topla rič,ruka prijateljstva, mi kao udruga smo odlučili izdvoiti jedan kutak ove izložbe za našu humanitarnu akciju "POMOĆ DJECI SA POTEŠKOĆAMA U RAZVOJU" odnosno jednom dječijem vrtiću u našem gradu koji se zove "LATICA".Svi članovi udruge a ima nas dosta donirat će po jednu ticu i te ptice će se prodavati na našem štandu koji će biti označen.Sav prihod od prodanih tica bit će doniran vrtiću.
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica Empty Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica

    Postaj by zoranV pon 6 pro - 10:54

    Čestitka na ovoj akciji,svaka čast Zadru.Nadam se da će biti i nas forešti(što bi rekli moji Istrijani ,za strance Very Happy ) koji ćemo podržati ovu akciju cheers cheers .
    matija
    matija


    Broj postova : 345
    Age : 56
    Location : pazin
    Registration date : 19.09.2010

    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica Empty Re: Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica

    Postaj by matija pon 6 pro - 12:14

    Bravo Zadrani gesta vrijedna svake pohvale...
    čajka
    čajka


    Broj postova : 412
    Age : 56
    Location : S P L I T
    Registration date : 01.05.2009

    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica Empty Re: Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica

    Postaj by čajka pon 6 pro - 13:49

    Bravo momci sve čestitke na ovoj humanoj akciji
    malinois
    malinois


    Broj postova : 1594
    Age : 53
    Location : klek
    Registration date : 19.03.2009

    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica Empty Re: Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica

    Postaj by malinois pon 6 pro - 19:39

    turbozd je napisao/la:
    gloster je napisao/la:znaci bice obecavajuca izlozba sa puno primjeraka...vrijedi doci.... cheers
    Izložba dostojna prvenstva Hrvatske,a i kvaliteta ptica neupitna.Kao ekipa radimo lagano jer nam je omogućen prostor za fleksibilno radno vrime.Nadamo se da će sve biti na svom mistu do otvaranja.I još nešto kako idu dani Božića di je potribna lipa topla rič,ruka prijateljstva, mi kao udruga smo odlučili izdvoiti jedan kutak ove izložbe za našu humanitarnu akciju "POMOĆ DJECI SA POTEŠKOĆAMA U RAZVOJU" odnosno jednom dječijem vrtiću u našem gradu koji se zove "LATICA".Svi članovi udruge a ima nas dosta donirat će po jednu ticu i te ptice će se prodavati na našem štandu koji će biti označen.Sav prihod od prodanih tica bit će doniran vrtiću.

    Akcija je za veliku POHVALU ,bravo ekipa cheers

    Na tom panou bit ce i jedan malino kanarinac iz Kleka
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica Empty Re: Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica

    Postaj by zoranV pon 6 pro - 19:40

    I jedan Bastard iz Poreča cheers
    Dean
    Dean


    Broj postova : 1847
    Age : 49
    Location : Pula
    Registration date : 19.08.2008

    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica Empty Re: Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica

    Postaj by Dean pon 6 pro - 20:00

    i jedan kanarinac iz Pule...samo recite kad da se donese...može li u subotu u jutro ??
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica Empty Re: Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica

    Postaj by zoranV pon 6 pro - 20:03

    Deane,pa poslat ćemo ih sa pticama ,u srijedu ,ili?
    Renato.M
    Renato.M


    Broj postova : 1494
    Age : 64
    Location : Pula
    Registration date : 14.12.2009

    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica Empty Re: Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica

    Postaj by Renato.M pon 6 pro - 22:10

    Evo stiže još jedan kanarinac iz Pule. Samo recite kad da ga predamo?
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica Empty Re: Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica

    Postaj by PESTI pon 6 pro - 22:32

    Renato.M je napisao/la:Evo stiže još jedan kanarinac iz Pule. Samo recite kad da ga predamo?

    Neznam za ptice izvan našeg društva ,treba to viditi sa Šimom i Hrvojem.
    Merlo
    Merlo


    Broj postova : 426
    Age : 58
    Location : D
    Registration date : 22.08.2008

    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica Empty Re: Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica

    Postaj by Merlo pon 6 pro - 22:51

    Momci kako da se i ja ukljucim u ovu FENOMENALNU akciju.Dajem ticu po izboru.
    vlado
    vlado


    Broj postova : 856
    Age : 49
    Location : Tihaljina-Hercegovina
    Registration date : 22.01.2010

    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica Empty Re: Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica

    Postaj by vlado pon 6 pro - 23:20

    Svaka čast momci.
    avatar
    imarij71


    Broj postova : 64
    Age : 58
    Location : Split
    Registration date : 15.03.2009

    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica Empty Re: Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica

    Postaj by imarij71 uto 7 pro - 0:10

    može i jedan od mene,šaljem sa pticama
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica Empty Re: Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica

    Postaj by zoranV uto 7 pro - 0:12

    Ako prime poklone????? Question Question
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica Empty Re: Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica

    Postaj by zoranV uto 7 pro - 0:13

    Valjda hoće Very Happy Very Happy Very Happy cheers cheers cheers


    Zadnja promjena: zoranV; uto 7 pro - 0:14; ukupno mijenjano 1 put.
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica Empty Re: Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica

    Postaj by zvrcko sen uto 7 pro - 0:14

    ja neman svojih ptica , ali sam voljan kupiti i donjeti ...

    ajde Hrvoje i Šime dali postoje šanse da se prime i naše ptice za tu humanitarnu akciju....jer ima još forumaša koji su zainteresirani
    malinois
    malinois


    Broj postova : 1594
    Age : 53
    Location : klek
    Registration date : 19.03.2009

    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica Empty Re: Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica

    Postaj by malinois uto 7 pro - 0:19

    zvrcko sen je napisao/la:ja neman svojih ptica , ali sam voljan kupiti i donjeti ...

    ajde Hrvoje i Šime dali postoje šanse da se prime i naše ptice za tu humanitarnu akciju....jer ima još forumaša koji su zainteresirani

    POZDRAV ZVRCKO ,jednako je humano pticu sa tog panoa i kupiti cheers
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica Empty Re: Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica

    Postaj by ticar uto 7 pro - 0:28

    malinois je napisao/la:
    zvrcko sen je napisao/la:ja neman svojih ptica , ali sam voljan kupiti i donjeti ...

    ajde Hrvoje i Šime dali postoje šanse da se prime i naše ptice za tu humanitarnu akciju....jer ima još forumaša koji su zainteresirani

    POZDRAV ZVRCKO ,jednako je humano pticu sa tog panoa i kupiti cheers

    ukrade mi rič iz usta.tipkovnice. Very Happy ,biće tu svakakvih kanarinaca.a jedan od uvjeta je bio da ptica mora biti muško i da mora biti zdrav(potpuno)
    čajka
    čajka


    Broj postova : 412
    Age : 56
    Location : S P L I T
    Registration date : 01.05.2009

    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica Empty Re: Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica

    Postaj by čajka uto 7 pro - 0:33

    Stiže još jedan iz SPLITA kad budemo slali ptice za zadar
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica Empty Re: Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica

    Postaj by zoranV uto 7 pro - 0:37

    A ko će kupiti sve te ptice??? cheers Very Happy Very Happy Very Happy ,Aco ima pravo,radije da se kupi koja ptica.Samo mi nije jasno zašto ste odlučili da budu muške ptice,ja mislim da bi puno bolji učinak imali sa kanarinkama ,ili?
    čajka
    čajka


    Broj postova : 412
    Age : 56
    Location : S P L I T
    Registration date : 01.05.2009

    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica Empty Re: Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica

    Postaj by čajka uto 7 pro - 0:43

    Dobro si postavio Zorane pitanje ,ko će te ptice kupiti, najbolje bi bilo da se organizatori jave da vidimo šta oni kažu na sve ovo!
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica Empty Re: Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica

    Postaj by zoranV uto 7 pro - 1:14

    Usput,zanima me smještaj u Zadru? Volio bi da mi netko iz Zadra predloži gdje da prenoćim ,sa subote na nedjelju.Da li su blizu Talir Apartmani ? I da li ima kod njih ,slobodnih apartmana?
    turbozd
    turbozd


    Broj postova : 261
    Age : 50
    Location : zadar
    Registration date : 31.08.2010

    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica Empty Re: Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica

    Postaj by turbozd uto 7 pro - 1:28

    Evo ja se javljam u ime nas organizatora,a toliko sam dugo čekao jer sam ugodno iznenađen vašim odazivom i jednostavno nisam znao što da vam kažem.LJudi radite po svojoj savijesti poklone ćemo rado primit a još radosnije prodat.Vijest o izložbi je već u svim lokalnim medijima i primljena je dobro a humanitarna akcija da ne govorim.Trudit ćemo se da sve rasprodamo a ako što ostane nadamo se otkupu od ZD Zoo hobija što su neki i najavili.Još jednom vam zahvaljujem u ime cile udruge Zadar i izgleda da ovo prelazi na nivo cile države.
    markozd
    markozd


    Broj postova : 111
    Age : 53
    Location : zadar
    Registration date : 09.02.2010

    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica Empty Re: Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica

    Postaj by markozd uto 7 pro - 1:44

    Čast mi je i zadovoljstvo biti dijelom ove hvalevrijedne HUMANITARNE AKCIJE ! AJMO SVI PO TICU ZA VRTIĆ "LATICU" ! flower
    sgobin
    sgobin


    Broj postova : 361
    Age : 50
    Location : Zadar
    Registration date : 02.10.2009

    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica Empty Re: Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica

    Postaj by sgobin uto 7 pro - 1:56

    Very Happy Dečki svaka čast na podršci našoj akciji koja je izgleda na prvu osvojila sve ljude dobra srca.
    Veselim se trenutku susreta s tom djecom i njihovim odgajateljicama i s ponosom ću im moći reći da su se odazvali ljudi sa svih strana države a i šire.

    Tko ima volje donirat pticu nek je slobodno donese naći će se smještaj a vjerujem i da će se sve te ptice prodat kad je ovakva stvar u pitanju.

    Evo večeras smo slagali kaveze ,još je preostalo dekoriranje prostora zelenilom i sve će bit spremno... par fotki samo za vas:
    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica 061220101782.th

    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica 061220101783.th

    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica 061220101784.th

    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica 061220101785.th


    Sponsored content


    Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica Empty Re: Humanitarna akcija za dječji vrtić Latica

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: pet 19 tra - 20:10.