Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+3
refa95
ikayke
ticar
7 posters

    što radi ovaj carlos vicente

    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    što radi ovaj carlos vicente Empty što radi ovaj carlos vicente

    Postaj by ticar sri 1 pro - 6:56

    evo pa pasite oči
    ja sam doša do 45 stranice i iden leći.a koje tice u pi..ku materinu.
    sutra nastavljam.

    http://www.canariculturacolor.com/foros/showthread.php?t=16413



    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    što radi ovaj carlos vicente Empty Re: što radi ovaj carlos vicente

    Postaj by ikayke sri 1 pro - 11:05

    hehehe...e moj ticar, pa to je stari topic, vec pregledano vise puta, ima stvarno lijepih slika , jedino sto mi je mozda malo smrdilo je to sto doticnog gospodina nema ni na jednom ozbiljnom takmicenju. Zaista steta da ne mozemo like iz virtualnog svijeta interneta spojiti sa realnim ocjenskim listama.
    refa95
    refa95


    Broj postova : 1274
    Age : 28
    Location : BiH
    Registration date : 12.04.2009

    što radi ovaj carlos vicente Empty Re: što radi ovaj carlos vicente

    Postaj by refa95 ned 20 oľu - 20:27

    Mozeli jos koji ovakav link sa slikama kao ovaj poskido sam sve slike sa njega....pa ako mozete da stavite jos koji ovakav link
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    što radi ovaj carlos vicente Empty Re: što radi ovaj carlos vicente

    Postaj by ticar ned 20 oľu - 20:35

    ikayke je napisao/la:hehehe...e moj ticar, pa to je stari topic, vec pregledano vise puta, ima stvarno lijepih slika , jedino sto mi je mozda malo smrdilo je to sto doticnog gospodina nema ni na jednom ozbiljnom takmicenju. Zaista steta da ne mozemo like iz virtualnog svijeta interneta spojiti sa realnim ocjenskim listama.

    jučer sam uživo vidio ahate c.m sa duplim faktorom za crno.bit će zanimljivo ovu godinu na izložbama.
    refa95
    refa95


    Broj postova : 1274
    Age : 28
    Location : BiH
    Registration date : 12.04.2009

    što radi ovaj carlos vicente Empty Re: što radi ovaj carlos vicente

    Postaj by refa95 ned 20 oľu - 20:36

    ticar je napisao/la:

    jučer sam uživo vidio ahate c.m sa duplim faktorom za crno.bit će zanimljivo ovu godinu na izložbama.

    nadam se da ce biti...nego imali ko jos kakav link o ovim talijanima,spancima,uglavom sa pticama koje imaju extra saru kao na ovim slikama
    dzemal_sa
    dzemal_sa


    Broj postova : 204
    Age : 45
    Location : Sarajevo, Bosna i Hercegovina
    Registration date : 17.12.2009

    što radi ovaj carlos vicente Empty Re: što radi ovaj carlos vicente

    Postaj by dzemal_sa pon 21 oľu - 16:36

    Nasao sam na njegovom blogu (CARLOS VICENTE) da ima i neka osvojena mjesta

    Crni crveni mozaik i ahat crveni mozaik normal
    http://carlosvicente.skyrock.com/2689812362-CARLOS-VICENTE-Jr-TODO-UN-CAMPEON.html

    Mozda nekom posluzi i ova informacija
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    što radi ovaj carlos vicente Empty Re: što radi ovaj carlos vicente

    Postaj by ticar pon 21 oľu - 16:47

    dzemal_sa je napisao/la:Nasao sam na njegovom blogu (CARLOS VICENTE) da ima i neka osvojena mjesta

    Crni crveni mozaik i ahat crveni mozaik normal
    http://carlosvicente.skyrock.com/2689812362-CARLOS-VICENTE-Jr-TODO-UN-CAMPEON.html

    Mozda nekom posluzi i ova informacija

    ove slike što su na onom forumu par postova iznad je on postavio ali piše čije su ptice.malo pročitajte
    dzemal_sa
    dzemal_sa


    Broj postova : 204
    Age : 45
    Location : Sarajevo, Bosna i Hercegovina
    Registration date : 17.12.2009

    što radi ovaj carlos vicente Empty Re: što radi ovaj carlos vicente

    Postaj by dzemal_sa pon 21 oľu - 17:01

    Ja kako sam skontao covjek se bavi fotografijom... i pise bas cije ptice je sve slikao
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    što radi ovaj carlos vicente Empty Re: što radi ovaj carlos vicente

    Postaj by ticar pon 21 oľu - 17:32

    dzemal_sa je napisao/la:Ja kako sam skontao covjek se bavi fotografijom... i pise bas cije ptice je sve slikao

    ma bavi se on i pticama
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    što radi ovaj carlos vicente Empty Re: što radi ovaj carlos vicente

    Postaj by ikayke pon 21 oľu - 17:37

    lol!

    Tu i tamo, samo se nigdje ne natjece Smile
    ELVIR ALIDZANOVIC
    ELVIR ALIDZANOVIC


    Broj postova : 73
    Age : 49
    Location : Bosanska Krupa Bosna i hercegovina
    Registration date : 16.01.2010

    što radi ovaj carlos vicente Empty Re: što radi ovaj carlos vicente

    Postaj by ELVIR ALIDZANOVIC sri 6 tra - 23:22

    pozdravljam nase drage forumase
    gospodin carlos vicente esteban je spanac koji se bavi uzgojem kanarinaca boje radi kao zubar iz salamance.dopisujemo se dugo vremena i kupio sam te poznate njegove AHAT CRVENE MOZAIKE sa duploim faktorom za crno.morate se naruciti za godinu unaprijed jer ima dosta veliku zainteresiranost za te ptice.cijena im je 200 eura po komadu i morate prvo uplatiti novac putem transfer uniona i naravno vi snosite trosak transfer uniona.slike na njegovoj stranici su uradzene od strane njegovog prijatelja i naravno doradzene tj potamljen im je melanin crtezi.zone mozaika su odredzene onako kako treba da bude ali ja i moj otac smo imali srece pa smo dobili dobre ahate u toursu u francuskoj.bilo nam je prvo uplatiti 800 eura za dva para pa hocemo li ih dobiti to je bilo pitanje.kupio sam sebi i jednu liniju od CARLOS MOIA i jos jednog portugalca.za sada imam 12 ahata sa duplim faktorom za crno a kod oca neznam tacno koliko ali ih imamo dovoljno.ako je ko bio na izlozbi u mostaru ta moja linija je holandska i belgijska 92,91,91,9o,90.zaboravio sam da vam napisem kada uplatite ptice od carlosa on vam organizira ili da dodzete u spaniju po njih ili posalje na neku od svjetskih ili europskih izlozba po prijateljima iako mu ja zamjerim sto se nije takmicio na svjetskom nivou.govori samo spanski .pozdrav
    ERVINO
    ERVINO


    Broj postova : 628
    Age : 66
    Location : Pula
    Registration date : 02.12.2009

    što radi ovaj carlos vicente Empty Re: što radi ovaj carlos vicente

    Postaj by ERVINO čet 7 tra - 12:04

    ELVIR ALIDZANOVIC je napisao/la:pozdravljam nase drage forumase
    gospodin carlos vicente esteban je spanac koji se bavi uzgojem kanarinaca boje radi kao zubar iz salamance.dopisujemo se dugo vremena i kupio sam te poznate njegove AHAT CRVENE MOZAIKE sa duploim faktorom za crno.morate se naruciti za godinu unaprijed jer ima dosta veliku zainteresiranost za te ptice.cijena im je 200 eura po komadu i morate prvo uplatiti novac putem transfer uniona i naravno vi snosite trosak transfer uniona.slike na njegovoj stranici su uradzene od strane njegovog prijatelja i naravno doradzene tj potamljen im je melanin crtezi.zone mozaika su odredzene onako kako treba da bude ali ja i moj otac smo imali srece pa smo dobili dobre ahate u toursu u francuskoj.bilo nam je prvo uplatiti 800 eura za dva para pa hocemo li ih dobiti to je bilo pitanje.kupio sam sebi i jednu liniju od CARLOS MOIA i jos jednog portugalca.za sada imam 12 ahata sa duplim faktorom za crno a kod oca neznam tacno koliko ali ih imamo dovoljno.ako je ko bio na izlozbi u mostaru ta moja linija je holandska i belgijska 92,91,91,9o,90.zaboravio sam da vam napisem kada uplatite ptice od carlosa on vam organizira ili da dodzete u spaniju po njih ili posalje na neku od svjetskih ili europskih izlozba po prijateljima iako mu ja zamjerim sto se nije takmicio na svjetskom nivou.govori samo spanski .pozdrav

    Pozdrav svaka manipulacija pa i skeniranje slika od strane "poznatih" uzgajivača meni je sramotno i neprihvatljivo !!!!a priča o ahatima dobivenim preko "duplo crnih" je po meni upitna !!!!zna se što je duplo crno i kako su dobiveni (hibridi i trihibridi...) i sigurno će proći još dosta vremena dok se te ptice stabiliziraju u crno seriji,,, Question ...
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    što radi ovaj carlos vicente Empty Re: što radi ovaj carlos vicente

    Postaj by ikayke čet 7 tra - 12:47

    Marketing, dosta davno sam kontaktirao predmetnog, odmah mi je bilo sumljivu, na slikama ptice bomba, a njega nigdje nema ni na jednoj izlozbi u Španjolskoj a kamo li više. Ove godine u Reggio sam od jednog Španjolca dobio potvrdu.
    Svakako se radujem vidjeti mlade od tih ptica na predstojecim izlozbama.

    Pozz
    crv
    crv


    Broj postova : 1816
    Age : 58
    Location : Makarska
    Registration date : 02.12.2009

    što radi ovaj carlos vicente Empty Re: što radi ovaj carlos vicente

    Postaj by crv čet 7 tra - 15:28

    ERVINO je napisao/la:

    Pozdrav svaka manipulacija pa i skeniranje slika od strane "poznatih" uzgajivača meni je sramotno i neprihvatljivo !!!!a priča o ahatima dobivenim preko "duplo crnih" je po meni upitna !!!!zna se što je duplo crno i kako su dobiveni (hibridi i trihibridi...) i sigurno će proći još dosta vremena dok se te ptice stabiliziraju u crno seriji,,, Question ...

    Da, čujem da su jako ,,nervozne'' ptice. Još je dosta ,,divlje ''krvi u njima ...

    Sponsored content


    što radi ovaj carlos vicente Empty Re: što radi ovaj carlos vicente

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 19 tra - 12:41.