Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+56
sestoperac
aratinga
vjekon
vlado
seadriver
ssarava1
mrzlo mliko
zadar
Carduel
Branimir
NAVI
Fago
DjordjeVet
komiza
CUBA
zoranV
damir64
Boban NA
Mate Bekavac12
ahatko
ERVINO
kreso
dva grdelina
crv
malinois
Sina BL
imarij71
Merlo
markozd
MARIN
bocka
ikayke
Rasko
dzemal_sa
zoran ptice pjevice
krstokljun
mipticar
srdjan nis
ELVIR ALIDZANOVIC
Renato.M
Orthodox_Celt
čajka
dr.nenad86
zvrcko sen
marina
Dean
topaz
turbozd
faganel
PESTI
dragutin rajnović
mutacija
bembo
ticar
BOSKO
sgobin
60 posters

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    sgobin
    sgobin


    Broj postova : 361
    Age : 50
    Location : Zadar
    Registration date : 02.10.2009

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" Empty 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by sgobin sri 24 stu - 11:04

    33.Ornitološko prvenstvo Hrvatske "Zadar 2010"

    Pripreme za održavanje prvenstva Hrvatske su u punom zamahu.Večina kaveza je dobavljena.Prostor održavanja ovogodišnje izložbe nalazi se u sklopu hotelskog naselja na Puntamici točnije predvorje hotela Zadar .
    Prijavnice su odavno poslane po društvima a neke su počele i pristizati.Rok za ispunjenje prijavnica je 01.12.2010.

    Prijavnica (word)

    Natjecateljske grupe i napomene

    Ove godine poseban osvrt za izlagače zaštičenih i strogo zaštičenih svojti.Uz prijavnicu je potrebno priložiti :
    1. Rješenje o uzgoju,
    2. Test na zdravstvenu ispravnost ,
    3. I ono što je novo potvrda o označavanju zaštičenih životinja koje ovjerava ovlaštena veterinarska stanica.

    Popis ovlastenih veterinarskih praksi.

    Na slijedećem linku označeno je mjesto održavanja izložbe.



    Pozdrav.
    BOSKO
    BOSKO


    Broj postova : 165
    Location : Dubrovnik
    Registration date : 02.09.2010

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by BOSKO sri 24 stu - 13:58

    3. I ono što je novo potvrda o označavanju zaštičenih životinja koje ovjerava ovlaštena veterinarska stanica.

    26.10.2010. VAŽNO !!! Dopis HOS-u u svezi održavanja izložbi ptica:


    "Poštovani g. Marceljak,
    koristim prigodu upozoriti Vas da pravodobno obavijestite organizatore izložbi ptica, koje će se organizirati pod Vašim Savezom,
    kako su dužni, u slučaju da pojedini izlagači imaju namjeru izložiti primjerke zavičajnih ili stranih divljih svojti ptica i njihovih križanaca,
    od istih zatražiti presliku rješenja od držanju i uzgoju takvih ptica (koju oni moraju imati sukladno čl. 106. ZZP i čl. 31.
    Pravilnika o prekograničnom prometu i trgovini zaštićenim vrstama).
    U slučaju da se eventualnim inspekcijskim nadzorom utvrdi da organizator nema spomenutu potvrdu za svakog takvog uzgajivača,
    odnosno za sve takve izložbene eksponate, inspektori su ovlašteni da prema organizatoru i izlagaču poduzmu sve zakonom propisane mjere.
    S obzirom na to, molim Vas da ovu obavjest shvatite kao dobronamjernu.
    Srdačno Vas pozdravljam i želim puno sreće u daljnjem radu,
    Mr. sc. Željko Vuković
    načelnik Inspekcije zaštite prirode RH"

    Gdje se u ovom tekstu traži potvrda o označavanju???????
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by ticar sri 24 stu - 14:58

    BOŠKO je napisao/la:3. I ono što je novo potvrda o označavanju zaštičenih životinja koje ovjerava ovlaštena veterinarska stanica.

    26.10.2010. VAŽNO !!! Dopis HOS-u u svezi održavanja izložbi ptica:


    "Poštovani g. Marceljak,
    koristim prigodu upozoriti Vas da pravodobno obavijestite organizatore izložbi ptica, koje će se organizirati pod Vašim Savezom,
    kako su dužni, u slučaju da pojedini izlagači imaju namjeru izložiti primjerke zavičajnih ili stranih divljih svojti ptica i njihovih križanaca,
    od istih zatražiti presliku rješenja od držanju i uzgoju takvih ptica (koju oni moraju imati sukladno čl. 106. ZZP i čl. 31.
    Pravilnika o prekograničnom prometu i trgovini zaštićenim vrstama).
    U slučaju da se eventualnim inspekcijskim nadzorom utvrdi da organizator nema spomenutu potvrdu za svakog takvog uzgajivača,
    odnosno za sve takve izložbene eksponate, inspektori su ovlašteni da prema organizatoru i izlagaču poduzmu sve zakonom propisane mjere.
    S obzirom na to, molim Vas da ovu obavjest shvatite kao dobronamjernu.
    Srdačno Vas pozdravljam i želim puno sreće u daljnjem radu,
    Mr. sc. Željko Vuković
    načelnik Inspekcije zaštite prirode RH"

    Gdje se u ovom tekstu traži potvrda o označavanju???????

    koliko sam ja skužija to se triba samo popisati brojeve ptica koje će ići na izložbu i otići u vet stanicu da ti udari pečat.ako sam u krivu ispravite me.
    sgobin
    sgobin


    Broj postova : 361
    Age : 50
    Location : Zadar
    Registration date : 02.10.2009

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by sgobin sri 24 stu - 15:23

    Radna skupina koja je bila zadužena za pregovore s Ministarstvom u cilju poboljšanja pravilnika o zaštičenim i strogo zaštičenim svojtama nas je na skupštini Hos-a održanoj 11.09.2010 u Zagrebu izvjestila o novonastalim promjenama među kojima je i ta da je za
    ptice koje se izlažu na izložbama a pripadaju zaštičenim i strogo zaštičenim svojtama potrebno izvaditi potvrdu o označavanju koja se plača 10,00kn po ptici a ovjerava je ovlaštena veterinarska ustanova.
    U skladu s tim državni inspektori posječuju izložbe i zahtjevaju svu potrebnu dokumentaciju na uvid.
    Molim sve koji namjeravaju izlagati ptice koje pripadaju toj skupini da uredno izvade potvrde kako bi se spriječile neugodnosti organizatoru i sami sebima.
    Hvala.

    zapisnik
    bembo
    bembo


    Broj postova : 138
    Age : 49
    Location : zagreb
    Registration date : 25.11.2008

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by bembo sri 24 stu - 16:32

    POTVRDA O OZNAČAVANJU ZAŠTICENIH ŽIVOTINA
    gore je link na traženu potvrdu koja se odnosi za svaku pojedinu pticu strogo zaštićene vrste koju treba odnjeti u ovlaštenu veterinarsku organizaciju na ovjeru.
    koliko sam shvatio organizator zahtjeva presliku potvrde,za svaku pticu koja će biti izložena, što ne bi trebao biti problem jer je zakonska obveza te potvrde dostaviti Ministarstvu uz obrazac promjene matičnog jata do 1.ožujka naredne godine. Kako svaki uzgajivač tu potvrdu treba pribaviti potrudite se dostaviti preslike istih prilikom predaje ptica na izložbe.
    koliko sam dobio informacije doduše neslužbene doći će do promjene pravilnika u smislu da će se mutacije zaštićenih varsta biti izuzete od prmjene odredbi pravilnika.
    mutacija
    mutacija


    Broj postova : 151
    Age : 47
    Location : Split
    Registration date : 05.01.2010

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by mutacija sri 24 stu - 23:31

    Vidim da u Splitu nema ni jedna vet.praksa koja je ovlastena za ovjeravanje potvrda Mad Mad Mad ,pa me zanima cija je duznost obici vet. prakse...ministarstva,HOS-a,podsaveza ili mozda uzgajivaca. Question

    dragutin rajnović
    dragutin rajnović


    Broj postova : 327
    Age : 44
    Location : Rušani (Virovitica)
    Registration date : 02.01.2010

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by dragutin rajnović sri 24 stu - 23:50

    Dali treba ta potvrda i za venecuelskog čižka?
    mutacija
    mutacija


    Broj postova : 151
    Age : 47
    Location : Split
    Registration date : 05.01.2010

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by mutacija sri 24 stu - 23:56

    Treba!
    dragutin rajnović
    dragutin rajnović


    Broj postova : 327
    Age : 44
    Location : Rušani (Virovitica)
    Registration date : 02.01.2010

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by dragutin rajnović čet 25 stu - 0:11

    zadrani to znači da če puno manje ptica od predviđenog bit na izložbi
    dragutin rajnović
    dragutin rajnović


    Broj postova : 327
    Age : 44
    Location : Rušani (Virovitica)
    Registration date : 02.01.2010

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by dragutin rajnović čet 25 stu - 0:21

    ako imamo riješenje o dopuštenju uzgoja strogo zaštičenih svojati-pa zdravstvenu svjedođbu,a da bi je dobili potrebno je:cijepiti protiv kuge (lasotom),imati važeči test na klamidiju naravno negativan i identifikacijsku karticu gospodarstva.
    Pa dali nam treba još i TA potvrda
    DALI TAJ PRSTEN NA PTICI NEZNAČI NIŠTA ,A SVE PIŠE NA NJEMU
    sgobin
    sgobin


    Broj postova : 361
    Age : 50
    Location : Zadar
    Registration date : 02.10.2009

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by sgobin čet 25 stu - 9:27

    Mislim da nema potrebe dramatizirati jer su svi potrebni formulari i sve obavjesti vezani za ovu potvrdu lako dostupni , jednostavno ovo je prvi put da se to provodi u praksi a već na slijedećoj izložbi će se to smatrati normalnim i nitko neće postavljati pitanja zašto to treba.

    Pozdrav.
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by PESTI čet 25 stu - 10:10

    sgobin je napisao/la:Mislim da nema potrebe dramatizirati jer su svi potrebni formulari i sve obavjesti vezani za ovu potvrdu lako dostupni , jednostavno ovo je prvi put da se to provodi u praksi a već na slijedećoj izložbi će se to smatrati normalnim i nitko neće postavljati pitanja zašto to treba.

    Pozdrav.



    Šime , to nije nikako normalno .
    Što je cilj, izbiti iz ruke još koju kunu uzgajivaču i ptice koje su ionako sklone lomu (divlje),nositi veterinarima ,jer zašto bi nam vjerovali bez pregleda jedinke ,i to iz ruke.Zašto imamo naše sudce koji su eksperti za taj posao .
    Najbolje bi bilo da ih veterinari i sude na izložbi.






    Zadnja promjena: PESTI; čet 25 stu - 10:25; ukupno mijenjano 1 put.
    sgobin
    sgobin


    Broj postova : 361
    Age : 50
    Location : Zadar
    Registration date : 02.10.2009

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by sgobin čet 25 stu - 10:19

    Stipe i sam znaš kako je pravilnik izgledao u prvotnom obliku i koliko je po njemu bilo potrebno izdvojiti novaca po ptici.Radna skupina je uložila ogroman trud u pregovorima s Ministarstvom i očeš nečeš napravili su pozitivan pomak , zar po tom trudu još treba i pljucati ?????
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by PESTI čet 25 stu - 10:46

    sgobin je napisao/la:Stipe i sam znaš kako je pravilnik izgledao u prvotnom obliku i koliko je po njemu bilo potrebno izdvojiti novaca po ptici.Radna skupina je uložila ogroman trud u pregovorima s Ministarstvom i očeš nečeš napravili su pozitivan pomak , zar po tom trudu još treba i pljucati ?????



    Šime , sad sam pročitao zapisnik koji si priložio .
    Vidim da su prijedlozi od radne skupine za mutacije i križance za nas uzgajivače povoljniji AKO IH ministarstvo prihvati.To tek treba pričekati koju će odluku donjeti ministarstvo.

    U takvom obliku bi bilo sve dogovoreno prihvatljivo ,čak i ovih 10 kuna koje su sad na snazi .

    U slučaju da ministarstvo ne prihvati prjedloge radne skupine ,imamo dodatni namet tj, lošiju poziciju od startne.
    faganel
    faganel


    Broj postova : 177
    Location : SPLIT
    Registration date : 06.06.2009

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by faganel ned 28 stu - 12:05

    Da li je odlučeno tko sudi malinoe na dr.prvenstvu???.
    avatar
    Gost
    Gost


    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by Gost ned 28 stu - 17:56

    faganel je napisao/la:Da li je odlučeno tko sudi malinoe na dr.prvenstvu???.

    u ZADRU sudi MALINOA ja mislim da ga netreba prestavljat...
    mutacija
    mutacija


    Broj postova : 151
    Age : 47
    Location : Split
    Registration date : 05.01.2010

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by mutacija ned 28 stu - 22:25

    mutacija je napisao/la:Vidim da u Splitu nema ni jedna vet.praksa koja je ovlastena za ovjeravanje potvrda Mad Mad Mad ,pa me zanima cija je duznost obici vet. prakse...ministarstva,HOS-a,podsaveza ili mozda uzgajivaca. Question



    lol! lol! lol! lol! lol! lol!
    sgobin
    sgobin


    Broj postova : 361
    Age : 50
    Location : Zadar
    Registration date : 02.10.2009

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by sgobin ned 28 stu - 23:43

    mutacija je napisao/la:
    mutacija je napisao/la:Vidim da u Splitu nema ni jedna vet.praksa koja je ovlastena za ovjeravanje potvrda Mad Mad Mad ,pa me zanima cija je duznost obici vet. prakse...ministarstva,HOS-a,podsaveza ili mozda uzgajivaca. Question



    lol! lol! lol! lol! lol! lol!

    1. Potvrda o označavanju ptica
    Svaki uzgajivač će, sukladno članku 18. stavak 2., osobno izvršiti označavanje izlegnutih ptića prstenima nabavljenim od ovlaštenih distributera i sukladno dinamici izlijeganja ptića u matičnom jatu ažurirati popis označenih ptica koji mora sadržavati sve podatke s Obrasca Potvrde o označavanju zaštićenih životinja.
    Svaki uzgajivač će na kraju uzgojne sezone, a prije sezone takmičenja popis označenih ptica dostaviti u neku od ovlaštenih veterinarskih organizacija ili privatnih praksi radi izdavanja i ovjere Potvrde o označavanju zaštićenih životinja.
    Potvrda o označavanju zaštićenih životinja se odnosi na jednu pticu i ovlaštena veterinarska organizacija izradu i ovjeru iste naplaćuje 10,00 kn sa PDV-om. Troškove snosi uzgajivač.
    Ovjerene i potpisane potvrde uzgajivači su dužni dostaviti u Ministarstvo kulture (članak 18. stavak 3. Pravilnika) najkasnije do 01. ožujka naredne godine zajedno s godišnjim izvješćem
    o uzgoju, ili ranije za potrebe izdavanja Potvrde za primjerak u svrhu promjene vlasništva.
    mutacija
    mutacija


    Broj postova : 151
    Age : 47
    Location : Split
    Registration date : 05.01.2010

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by mutacija pon 29 stu - 2:49

    gsobin hvala na odgovoru,meni je to sve jasno kao dan.Ja sam ustvari pita cija je duznost obici veterinarske ambulante,odnosno ovlastit ih za izdavanje dozvola za primjerak.Cudno mi je da u Splitu nema ni jedna ovlastena od pustih.vet praksi.

    sgobin
    sgobin


    Broj postova : 361
    Age : 50
    Location : Zadar
    Registration date : 02.10.2009

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by sgobin pon 29 stu - 7:18

    mutacija je napisao/la:gsobin hvala na odgovoru,meni je to sve jasno kao dan.Ja sam ustvari pita cija je duznost obici veterinarske ambulante,odnosno ovlastit ih za izdavanje dozvola za primjerak.Cudno mi je da u Splitu nema ni jedna ovlastena od pustih.vet praksi.

    Veterinarske ambulante su ovlaštene od strane Ministarstva kulture na osnovu javnog poziva a rok za prijave je trajao do 07.01.2010:

    Ministarstvo kulture Republike Hrvatske temeljem članka 104. Zakona o zaštiti prirode („Narodne novine“ broj 70/05 i 139/08), a u svezi s člankom 24. stavkom 2. Pravilnika o uvjetima držanja, načinu označavanja i evidenciji zaštićenih životinja u zatočeništvu („Narodne novine“ broj 70/09) objavljuje


    Javni poziv
    za ovlaštenje veterinarskih organizacija i privatnih praksi
    za označavanje strogo zaštićenih i zaštićenih divljih životinja i upis u bazu označenih životinja
    I.
    1. Javni poziv objavljuje se za davanje ovlaštenja veterinarskim organizacijama i privatnim praksama, za označavanje strogo zaštićenih i zaštićenih divljih životinja i upis strogo zaštićenih i zaštićenihživotinjau bazu označenih životinja.
    2. Pravo prijave na Javni poziv imaju veterinarske organizacije i privatne prakse koje su registrirane u Republici Hrvatskoj za djelatnosti označavanja životinja.
    3. Prijava na Javni poziv treba sadržavati:
    – ispunjenu prijavnicu
    – dokaz o registraciji djelatnosti označavanja životinja
    – izjavu da veterinarska organizacija, odnosno privatna praksa posjeduje odgovarajuću opremu za vođenje evidencije (u elektronskom obliku) o označavanju zaštićenih životinja, kao i pristup internetu;
    – podatke o osobi (dr. vet. med.) koja će unutar ovlaštene veterinarske organizacije, odnosno privatne prakse obavljati označavanje strogo zaštićenih i zaštićenih divljih životinja.
    Prijavnice se mogu preuzeti u Ministarstvu kulture, Zagreb, Runjaninova 2, ili na internetskoj adresi www.min-kulture.hr.
    II.
    1. Prijave sa svom traženom dokumentacijom mogu se poslati poštom ili predati osobno Ministarstvu kulture, Runjaninova 2, 10000 Zagreb, uz naznaku „Za Javni poziv – ovlaštenje veterinarskih organizacija i privatnih praksi“.
    III.
    1. Ministarstvo pridržava pravo ovlastiti sve veterinarske organizacije i privatne prakse koje zadovolje tražene uvjete za pružanje navedenih usluga.
    2. Ovlaštena veterinarska organizacija ili privatna praksa, imat će obvezu voditi evidenciju iz članka 25. stavak 1. Pravilnika.
    IV.
    1. Rok za podnošenje prijave je 07. siječnja 2010 godine.
    2. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.
    V.
    1. Rezultati Javnog poziva bit će objavljeni na službenim internetskim stranicama Ministarstva kulture.




    KLASA: 612-07/09-49/0800
    URBROJ: 532-08-01-04/4-09-1
    sgobin
    sgobin


    Broj postova : 361
    Age : 50
    Location : Zadar
    Registration date : 02.10.2009

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by sgobin pon 29 stu - 13:06

    Potaknut nastalom raspravom oko potrebe prilaganja potvrde o označavanju prilikom izlaganja zaštičenih i strogo zaštičenih ptica na izložbu zatražio sam sastanak s gospodinom Mitrovičem višim inspektorom zaštite prirode koji me rado primio.
    Gospodin Mitrović me s punim razumijevanjem saslušao te je na kraju razgovora zaključeno da je za izlaganje spomenutih ptica potrebno već navedeno u pismu gospodina Vukovića predsjedniku Hos-a:

    1.Presliku rješenja od držanju i uzgoju zaštičenih i strogo zaštičenih svojti
    2.Potvrdu o zdravstvenoj ispravnosti

    Također je bilo govora o slučaju da uzgajivači koji žele prodavat na prodajnim štandovima ptice koje spadaju u kategoriju zaštičenih i strogo zaštičenih svojti dužni su ishodovati Potvrdu za trgovinu (Pravilnik o prekograničnom prometu Narodne novine br.72 lipanj 2009)

    Nadam se da će ova vijest obradovati sve uzgajivaće navedenih grupa ptica i očekujemo vas u što večem broju cheers cheers cheers
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by PESTI pon 29 stu - 16:06

    Šime ,a što je sa potvrdom o označavanju zaštičenih životinja ?
    turbozd
    turbozd


    Broj postova : 261
    Age : 50
    Location : zadar
    Registration date : 31.08.2010

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by turbozd pon 29 stu - 17:19

    Pa Pesti Šime je lipo napisa što je potrebno: rješenje o uzguju i
    potvrda testa na klamidiju
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by PESTI pon 29 stu - 19:18

    turbozd je napisao/la:Pa Pesti Šime je lipo napisa što je potrebno: rješenje o uzguju i
    potvrda testa na klamidiju


    Vidimo se večeras na sastanku društva ,imam nešto reći tebi i Šimi. study
    topaz
    topaz


    Broj postova : 504
    Age : 50
    Location : Zenica BiH
    Registration date : 09.06.2009

    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by topaz pon 29 stu - 19:45

    moze li mi neko staviti tacnu adresu hotela zadar u kome se odrzava izlozba......jer planiramo doci 19_tog...pozdrav

    Sponsored content


    33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010" Empty Re: 33.ORNITOLOŠKO PRVENSTVO HRVATSKE "ZADAR 2010"

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 29 oľu - 9:59.