Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


3 posters

    gdje se može nabavit baikok..???..HITNO..!!

    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    gdje se može nabavit baikok..???..HITNO..!! Empty gdje se može nabavit baikok..???..HITNO..!!

    Postaj by lord189 sri 17 stu - 12:17

    gleda san po svim veterinarskin stanicama di san moga a nigdi ga nema valjda a više ne prizvode sad na tržištu ima samo nešto na bazi nekih vitamina sta je zaminilo bajkok no to je sranje...
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    gdje se može nabavit baikok..???..HITNO..!! Empty Re: gdje se može nabavit baikok..???..HITNO..!!

    Postaj by kreso sri 17 stu - 14:35

    vidi u Sinju u vet. stanici
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    gdje se može nabavit baikok..???..HITNO..!! Empty Re: gdje se može nabavit baikok..???..HITNO..!!

    Postaj by PESTI sri 17 stu - 16:13

    Lorde , ako ti gori pod nogama uzmi sulfadimidin 32% ,može uspješno rješiti mnogo ptičijih problema gdje koristimo baycoc.Na decilitar vode ide 15 kapljica ljeka .
    Danas sam ga baš kupio ,a koristim ga dva dana, pa dva dana pauza(čista voda )i onda opet dva dana ljek.

    Sulfadimidin 32% je štetan ako se neprekidno dava grdelinima 5-6 dana u komadu ,kvaka je u pauziranju 2 dana unutar lječenja i nemoj zaboraviti iza terapije MUVISEL ili slične vitamine .



    avatar
    Gost
    Gost


    gdje se može nabavit baikok..???..HITNO..!! Empty Re: gdje se može nabavit baikok..???..HITNO..!!

    Postaj by Gost sri 17 stu - 16:53

    Ima on sulfadimidin samo...duga priča... Very Happy

    Ima ti u mene nova boca baycoxa 5 ml,neotvorena...kad dodeš iz škole dodi
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    gdje se može nabavit baikok..???..HITNO..!! Empty Re: gdje se može nabavit baikok..???..HITNO..!!

    Postaj by lord189 sri 17 stu - 23:11

    PESTI je napisao/la:Lorde , ako ti gori pod nogama uzmi sulfadimidin 32% ,može uspješno rješiti mnogo ptičijih problema gdje koristimo baycoc.Na decilitar vode ide 15 kapljica ljeka .
    Danas sam ga baš kupio ,a koristim ga dva dana, pa dva dana pauza(čista voda )i onda opet dva dana ljek.

    Sulfadimidin 32% je štetan ako se neprekidno dava grdelinima 5-6 dana u komadu ,kvaka je u pauziranju 2 dana unutar lječenja i nemoj zaboraviti iza terapije MUVISEL ili slične vitamine .




    a znan prijatelju već san dosta stažira sa tin sulfadimidin kapima no bajkok je antibijotik i vitamin sve u jenome to je baš ljek za sušicu to mi je glavni razlog oboljevanja tića ništa više iman jednoga nakon dugo vrimena i sad mi triba a ja neman a u veterini kažu da se više ne prodaje pa san ispalija..a sulfadimidin je otrov isti đava ka da upalu pluća ličiš kamilicon

    Sponsored content


    gdje se može nabavit baikok..???..HITNO..!! Empty Re: gdje se može nabavit baikok..???..HITNO..!!

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 19 tra - 18:27.