Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


2 posters

    RASPRODAJA !!!

    franeperuzovic
    franeperuzovic


    Broj postova : 272
    Age : 48
    Location : Split
    Registration date : 29.09.2008

    RASPRODAJA !!! Empty RASPRODAJA !!!

    Postaj by franeperuzovic pon 15 stu - 17:08

    Nažalost nisam u mogučnosti više držat veliki broj ptica pa rasprodajem.

    To ne znači da ću ih dat mujta Smile

    Mlade kanarine od ove godine sam uglavnom dava na kile. Nema više.

    Od mladih vrduna imam još dva mužjaka. Njih bi da za 200 kn komad.

    Ženka, njihova mater, je matica i ako ko želi nju brat bratu neće od mene ispod 100 EURA jer ja za nju garantiram i znam šta imam (jedan mladi je dobija zlato sa 91 bod), a inače to nebi niko živ ni da ako baš ne mora. Eto ako je skupo kupcu uz nju poklonim mladog muškog.

    Ko prvi djevojci-njegova djevojka!

    099 515 52 69 Frane Peruzović, Split

    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    RASPRODAJA !!! Empty Re: RASPRODAJA !!!

    Postaj by ticar pon 15 stu - 18:40

    franeperuzovic je napisao/la:Nažalost nisam u mogučnosti više držat veliki broj ptica pa rasprodajem.

    To ne znači da ću ih dat mujta Smile

    Mlade kanarine od ove godine sam uglavnom dava na kile. Nema više.

    Od mladih vrduna imam još dva mužjaka. Njih bi da za 200 kn komad.

    Ženka, njihova mater, je matica i ako ko želi nju brat bratu neće od mene ispod 100 EURA jer ja za nju garantiram i znam šta imam (jedan mladi je dobija zlato sa 91 bod), a inače to nebi niko živ ni da ako baš ne mora. Eto ako je skupo kupcu uz nju poklonim mladog muškog.

    Ko prvi djevojci-njegova djevojka!

    099 515 52 69 begin_of_the_skype_highlighting              099 515 52 69      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              099 515 52 69      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              099 515 52 69      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              099 515 52 69      end_of_the_skype_highlighting Frane Peruzović, Split


    a frane poludija si,cjene tica drastično pale a ti tako. Very Happy

      Sada je: pet 19 tra - 15:22.