Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+12
franeperuzovic
PESTI
cevap
Branimir
zvrcko sen
Fago
malinois
andiok
saso78
xyz
ticar
Dean
16 posters

    parenje u krvnom srodstvu - linijsko parenje

    emirgrdelin
    emirgrdelin


    Broj postova : 167
    Location : Mostar
    Registration date : 07.01.2013

    parenje u krvnom srodstvu - linijsko parenje - Page 3 Empty Re: parenje u krvnom srodstvu - linijsko parenje

    Postaj by emirgrdelin sub 1 lip - 18:43

    pero je napisao/la:emirgrdelin-u, da li si si postavio cilj, odnosno svrhu rada po toj šemi. U incestu (pogotovo u prvoj i drugoj generaciji) do izražaja dolaze kako pozitivne, tako i negativne osobine.
    Naslov treba iti Krvno srodstvo.Lijeva strana je linija, ona pati muše potomke. Desna je red i prati ženske potomke. Obje idu tri puta u srodstvo okomito, što na kaju u postocoma daje 87,5% svakog roditelja.
    Donja dva reda su vodoravno parenje. Šemu bi koristio u slučaju da imam samo par ptica. Puno sigurnije je raditi sa heterozisom.
    Imas li semu tog heterozisa Very Happy
    emirgrdelin
    emirgrdelin


    Broj postova : 167
    Location : Mostar
    Registration date : 07.01.2013

    parenje u krvnom srodstvu - linijsko parenje - Page 3 Empty Re: parenje u krvnom srodstvu - linijsko parenje

    Postaj by emirgrdelin sub 1 lip - 18:48

    Renato.M je napisao/la:To je to! Na slici se vidi postotak osobina koje se prenašaju na potomke. Kod ptica može se iči i dalje . Na toj slici vidi se parenje oca sa kčeri i dosta. Valja oca pariti i dalje sa unukama, praunukama. Samo pazi to se radi samo sa vrhunskim primjercima ptica jer kako se vidi u postocima svaka mala greška može postati velika greška.
    Pozdrav.
    Hvala Renato na odgovoru.Very Happy
    Meni je cilj stvorit genetske pjevace,ja se bavim iskljucivo pjesmom.tj da ne duljim volio bi da napravim jednu maticu ovih nasih balcanica.

      Sada je: pet 29 oľu - 8:59.