Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


5 posters

    PTICIJA LJUBAV I TUGA...............

    dr.nenad86
    dr.nenad86


    Broj postova : 756
    Age : 37
    Location : NIS
    Registration date : 22.04.2009

    PTICIJA LJUBAV I TUGA............... Empty PTICIJA LJUBAV I TUGA...............

    Postaj by dr.nenad86 sri 26 svi - 16:08

    Ljubav i tuga

    Ovo je je povređena ptica i njen žiot je ugrožen. Dok je letela nisko nad drumom, udarila su je kola.
    PTICIJA LJUBAV I TUGA............... Att000101v

    Ovde joj je mužjak doneo hranu i pokušava, sa svom ljubavlju i saosećanjem da joj pomogne.
    PTICIJA LJUBAV I TUGA............... Att000132

    Ponovo joj je doneo hranu i našao je - mrtvu. Bio je šokiran.
    PTICIJA LJUBAV I TUGA............... Att000163

    Pokušao je da je pomakne...to je trud, koji se retko primećuje kod lastavica.
    PTICIJA LJUBAV I TUGA............... Att000194

    Shvativši, da je njegova ljubljena mrtva, očajno je doziva svojom neiskazanom ljubavlju.
    PTICIJA LJUBAV I TUGA............... Att000225

    Kada je konačno svestan da je izgubio zauvek, stajao je pored nje sa dubokom žalošću.
    PTICIJA LJUBAV I TUGA............... Att000256

    Milioni su plakali kada su videli ove fotografije, objavljene u Americi, Evropi, Autstraliji i čak u Indiji.

    Ove fotografije je jedan fotograf prodao poznatim francuskim novinama po uobičajenoj tarifi. Objavljene su i istoga dana su svi primerci lista bili rasprodati.

    Mnogi ljudi misle, da su životinje bez razuma i sasvim bez osećanja. Preko ovih fotografija smo svedoci ljubavi i duboke tuge...



    Preuzeto sa neta........




    Pozdrav cheers
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    PTICIJA LJUBAV I TUGA............... Empty Re: PTICIJA LJUBAV I TUGA...............

    Postaj by krstokljun sri 26 svi - 16:20

    Koliko je ljudi upoznalo srecu koju nisu kupili novcem, zivotinje, ptice, sva bica zive bez njega srecno sve dok se mi ne umijesamo i poremetimeo ravnotezu radi ko zna kojih interesa.

    Pitam se koliko bi pripadnika ljudske rase na ovaj nacin ozalilo svog partnera?
    dr.nenad86
    dr.nenad86


    Broj postova : 756
    Age : 37
    Location : NIS
    Registration date : 22.04.2009

    PTICIJA LJUBAV I TUGA............... Empty Re: PTICIJA LJUBAV I TUGA...............

    Postaj by dr.nenad86 sri 26 svi - 16:53

    Xm, pravo pitanje.... To je danas retkost.............. Evil or Very Mad



    Pozdrav cheers
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    PTICIJA LJUBAV I TUGA............... Empty Re: PTICIJA LJUBAV I TUGA...............

    Postaj by Branimir čet 27 svi - 14:50

    Mislim jako malo jer se danas sve svodi na novac i zaradu! U razgovoru sa jednim kolegom odvijetnikom rekao mi je da mu oko 40 posto posla nose brakorazvodne parnice, i da su u stalnom porastu! Toliko o ljubavi u dobru i zlu!
    dr.nenad86
    dr.nenad86


    Broj postova : 756
    Age : 37
    Location : NIS
    Registration date : 22.04.2009

    PTICIJA LJUBAV I TUGA............... Empty Re: PTICIJA LJUBAV I TUGA...............

    Postaj by dr.nenad86 pet 28 svi - 15:32

    Od ptica se moze cesto nesto i nauciti pozitivno..............


    Pozdrav cheers
    saky
    saky


    Broj postova : 15
    Age : 42
    Location : velika gorica
    Registration date : 23.09.2010

    PTICIJA LJUBAV I TUGA............... Empty Re: PTICIJA LJUBAV I TUGA...............

    Postaj by saky sri 17 stu - 9:39

    prvi put da mi se desilo da mi je škanjac napao na gajbicu gdje je bio cajzlić koji mi je bio jako pitom i pjevao je kao lud, mada sam odma izletio i škanjac pobjegao cajzlića je srce ostavilo i nije preživio,primjecujem u zadnje dvije godine da je tih grabežljivaca sve više u gradu.
    baš mi je žao kaj je to tako završilo jel mi je bio jako drag tić i imo je oko 5 godina, Crying or Very sad
    mutacija
    mutacija


    Broj postova : 151
    Age : 47
    Location : Split
    Registration date : 05.01.2010

    PTICIJA LJUBAV I TUGA............... Empty Re: PTICIJA LJUBAV I TUGA...............

    Postaj by mutacija sri 17 stu - 21:16

    Zanimljiva prica,bas za prodat novine Very Happy Meni vise izgleda da lastan na 4 i 5 slici seksualno iskoristava uginulu lastu Embarassed
    dr.nenad86
    dr.nenad86


    Broj postova : 756
    Age : 37
    Location : NIS
    Registration date : 22.04.2009

    PTICIJA LJUBAV I TUGA............... Empty Re: PTICIJA LJUBAV I TUGA...............

    Postaj by dr.nenad86 sri 17 stu - 21:30

    Da, jako zanimljiva i dirljiva prica................ Neutral



    Pozdrav cheers

    Sponsored content


    PTICIJA LJUBAV I TUGA............... Empty Re: PTICIJA LJUBAV I TUGA...............

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: čet 28 oľu - 19:16.